Zamkowe tajemnice

Wydawnictwo: Asia - Press
dolny śląsk
Elbereth

Wszystkie zamki kryją tajemnice, opowieści o duchach i ukrytych skarbach. Dlatego najnowsza książka Joanny Lamparskiej ma tytuł "Zamkowe tajemnice". Znana podróżniczka i autorka bestsellerowych przewodników "innych niż wszystkie" opowiada tym razem nie tylko o znanych warowniach i magnackich siedzibach, ale prowadzi również przez najbardziej sekretne zaułki Dolnego Śląska.

źródło opisu: http://asiapress.pl/produkt/zamkowe-tajemnice/

źródło okładki: http://asiapress.pl/produkt/zamkowe-tajemnice/

Dariusz | 2016-03-14
Przeczytana: 14 marca 2016

"Dawniej zamki służyły w celu obronnych. Dzisiaj uczą nas historii i budzą podziw swym rozmachem, pięknem oraz arcydziełami sztuki"
Zawsze jak sięgam po książki związane Dolnym Śląskiem, za każdym razem fascynuje się historią tego regionu. Książka fajnie jest opisana, dużo można się dowiedzieć. Przykre jest to,że po wojnie dobro kulturowe zostało zagrabione przez sowietów i doprowadzone do ruin. Dobrze, że są osoby które bliżej zajmują się tym regionem i potrafią przelać to na papier.

LotusEater | 2016-05-21
Terenia | 2016-04-09