Z dala od drogi...

Wydawnictwo: Świat Książki
Polska, wędrówki, ciekawostki
jusola

Przewodnik po Polsce, jakiego jeszcze nie było, opisujący wciąż mało znane, a niezwykle piękne i ciekawe miejsca, w których warto spędzić urlop lub chociaż weekend. Autorka prowadzi nas przez stare młyny i wiatraki, chaty i dawne szkoły, wskazuje ?kawałek Prowansji? na Mazurach, filmowe Soplicowo i japoński ogród w Sudetach.... Setki obiektów w opisach i fotografiach, z dokładnie wyszczególnionymi atrakcjami każdego regionu i konkretnymi informacjami dla turysty.

allison | 2013-04-27
Przeczytana: 2008 rok

Ciekawie napisany, bogato ilustrowany przewodnik po urokliwych, często mało znanych powszechnie miejscach w najróżniejszych zakątkach Polski. To przede wszystkim gospodarstwa agroturystyczne na wysokim poziomie, pałace-hotele oraz zabytkowe pensjonaty.
Oprócz atrakcji, jakie proponują gospodarze, mamy tu także garść historycznych ciekawostek oraz propozycje krótkich i dłuższych tras turystycznych po opisywanych okolicach.

"Z dala od drogi..." to przede wszystkim przewodnik dla tych, którzy szukają miejsc interesujących, ale położonych z dala od wielkich i głośnych ośrodków; dla tych, którzy lubią zwiedzać i odpoczywać na łonie natury, cenią sobie ciszę i spokój.

Opisane miejsca nie należą do tanich, więc decydując się na pobyt w nich, trzeba liczyć się ze sporymi kosztami. Czasem warto jednak pozwolić sobie na luksus, zwłaszcza jeśli lubi się łączyć wypoczynek z atrakcjami turystycznymi i z komfortem. W końcu raz się żyje:).

majena_84 | 2014-08-12

Ciekawie napisane o ciekawych miejscach. Miejscach turystycznych mało znanych, takich właśnie z dala od drogi...

Paula | 2012-03-27

Bardzo ciekawa pozycja. Wszystkie miejsca przedstawione w sposób zachęcający, żeby do nich zawitać. Zdjęcia piękne.

zyta | 2014-06-27
Diana Pogodna | 2013-04-29