Reklama

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Dodaliście już:
1
9
5
6
9
3
1
opinii o książkach
Filtry
Reklama

Opinie i Video-opinie [1 956 931]

Sortuj:

Na półkach: , ,

Odważnie, z wyczuciem i z dużą dawką humoru. Autorka przyznaje się do biseksualizmu - postanowiła pokazać, jak to jest, gdy kobieta pragnie kobiety podziwiając jej szczytowanie podczas erupcji Erosa. Przypomina mi to wyznanie lesbijki, którą niegdyś poznałem, która uznała, że nikt nie jest w stanie jej zaspokoić jak druga kobieta. Autorka w ,,Small Favors'' pozwala sobie na nie...

więcej Pokaż mimo to


Na półkach:

Najlepsza książka jaką do tej pory czytałam. Autorka zadbała o to, aby czytelnik przeżywał spore emocje. Książka do samego końca trzyma w nie pewności,jest bardzo wciągająca.

Pokaż mimo to


Na półkach:

Dotychczas najlepsza pozycja książkowa autora. Widać diametralny postęp, udowadnia że język (poetycki) nie ma żadnych ograniczeń i może korzystać z komponentów wykraczających poza dostępny szablon.
Dla mnie bomba!

Pokaż mimo to


Na półkach:

Książka przeczytana jednego wieczoru.
Warto się nad nią pochylić i dokonać autorefleksji!

Pokaż mimo to


Na półkach:

Czasem los chce z nami się zabawić i próbuje pokazać nam jak gra nam na nosie. Przysięga małżeńska która składają małżonkowie przestaje mieć wartość gdy na drodze pojawia się ta osoba i ta miłość. Jedyna. Czy tylko z niej skorzystamy zależy od nas. Lekki styl autorki, ciekawe spojrzenie na życiowe dylematy i ekspresyjni wyraziści bohaterowie spowodowały ze książkę przeczytałam...

więcej Pokaż mimo to

Reklama

Na półkach:

Nie wiem jak oceniłabym teraz, ale pamiętam jak bardzo mnie kiedyś wciągnęło

Pokaż mimo to


Na półkach:

Książkę przeczytałam szybko bo byłam ciekawa jak potoczy się historia głównego bohatera. Pomimo różnych przeciągających opisów i dość wulgarnego języka mogę zaliczyć książkę do pozycji które warto było przeczytać. Była to pierwsza moja styczność z autorem. Pokazana Warszawa i prawa rządzące rynkiem odkryły prawdę którą wiedziałam ale nie dopuszczałam do siebie.

Pokaż mimo to


Na półkach:

Książka nietuzinkowa i długo zapadająca w pamięci. Pokazuje nam istotę życia i naszą drogę ziemską. Po przeczytaniu książki nikt nie będzie już taki same. Przyjdą refleksie, pytania, celebrowanie życia, dostrzeganie szczegółów. Choćby to miało trwać tylko chwilowo ale to powoduje ze książka ta to istny majstersztyk. Karuzela uczuć i wzruszeń. Chusteczki potrzebne.

Pokaż mimo to


Na półkach:

W niektórych momentach musiałam odłożyć książkę i po prostu odetchnąć. Bardzo fascynująca i nie ma rozdziału w którym jest "nudno"

Pokaż mimo to


Na półkach:

Genialna!!! Świetna ksiażka! Bardzo mi się podobała i czekam na kolejną pozycję od autorki!

Pokaż mimo to

zgłoś błąd