Doktor Grant

Okładka książki Doktor Grant Catharina Maura
Okładka książki Doktor Grant
Catharina Maura Wydawnictwo: Papierowe Serca Cykl: Off-Limits (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Off-Limits (tom 2)

𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫: @catharinamaura
@wydawnictwopapieroweserca

Catharina Maura
🩵🩷

Czy miewacie takie książki, które sprawiają, że macie ochotę na więcej????Ja tak mam bardzo często i chociaż nie jestem zwolennikiem rowleczonych serii to są niektóre książki, które wciągają na maksa i mogłabym czytać bez końca..

ARIA I GRAYSON w pierwszej części oczarowali mnie ,natomiast Noah i Amara to dla mnie para idealna.
Omg początek tej książki już sprawił, że szczerzyłam się jak głupia. Znajomość Tej dwójki zaczęła się intymnie i dogłębnie 🫣
Ja chybabym się ze wstydu spaliła😅

ONA produkuje i testuje zabawki erotyczne.
ON jest lekarzem .

ONA jest wnuczką Harolda Astora
ON dostaje pracę u Harolda i ma kategoryczny zakaz na kontakt z Amarą.

No i powiem tak,książka jest świetna.Ich relacja jest bardzo namiętna, ciągnie ich do siebie mocno i każde spotkanie aż iskry lecą.

Oczywiście zakazany owoc smakuje najlepiej.A jak coś jest zakazane to zawsze jest gorąco.
W końcu oboje stają pod ścianą i muszą wybrać, czy ważna jest dla nich kariera czy uczucie,które ich połączyło???
Najważniejsze jest to,że w ogóle się nie nudziłam, książka jest napisana w sposób lekki .Już myślicie, że nic się nie wydarzy i nagle autorka wprowadza zamęt do życia bohaterów.
Czy sprawiedliwe jest aby dzieci były sądzone za czyny rodziców???
Właściwie prawie pod koniec historii mamy taki plot twist ,że miałam ochotę rzucić książka w ścianę, przewracałam strony i powtarzałam w kółko o cholerka,o cholerka.😁Autorka to bardzo sprytnie wymyśliła....
Jedyny zarzut jaki mam to beznadziejne zachowania i prowokowania zazdrości wśród dorosłych ludzi,ci co czytali to wiedzą.
Reszta ...
Jestem zakochana na amen....
Uwielbiam tę historię i okazuje się, że będzie 3 tom o przyjaciółce Amary .Już się nie mogę doczekać 😊
#bookstagramtopasja #kcohamtakieksiazki
#catharinamaura
#cudnaseria
#pokochajteksiazke#ksiazkaidealna #cudnyczas #kwiecieńzksiążką #czytaniejestsexy #czytambotocudnyczas #czytambopotrzebuje #ilovebookstores#czytajczlowieku #czytanietomojapasja

🩵🩷RECENZJA 🩷🩵
𝐓𝐲𝐭𝐮𝐥: ,,𝑫𝒐𝒌𝒕𝒐𝒓 𝑮𝒓𝒂𝒏𝒕. 𝑶𝒇𝒇-𝑳𝒊𝒎𝒊𝒕𝒔" 𝒕𝒐𝒎 2
𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫: @catharinamaura
@wydawnictwopapieroweserca

Catharina Maura
🩵🩷

ARIA I GRAYSON w...

[ współpraca reklamowa z @papieroweserca ]

Choć co do "Until you", czyli pierwszej części, miałam sporo uwag, to czytało mi się ją bardzo dobrze. Niestety nie mogę powiedzieć tego samego o "Doktorze Grancie".

Byłam ciekawa losów Noaha, czyli brata głównej bohaterki z poprzedniego tomu. Dlatego zdecydowałam się sięgnąć po tę książkę. Oprócz tego spodziewałam się przyjemnego, lekkiego romansu, jednak ta książka okazała się po prostu nudna. Było w niej bardzo dużo powtórzeń, w efekcie czego miałam wrażenie, że czytam ciągle o tym samym. Zabrakło mi tutaj po prostu fabuły.

Nie wiem też, z czego wynikła relacja między bohaterami. Według mnie nie miała ona żadnych podstaw, po prostu nagle się w sobie zakochali, właściwie bez żadnych rozmów. Natomiast podobały mi się sceny, w których występowali bohaterzy z "Until you", był to zdecydowanie miły dodatek.

Pojawił się też tu pewien plot twist, który sprawił, że zakończenie książki stało się trochę lepsze. Mimo to, bardzo mnie zmęczyła ta historia i myślałam, że nie dam rady już jej skończyć. Jednak ze względu na to, że nie lubię zostawiać książek w trakcie, tę również doczytałam do końca.

[ współpraca reklamowa z @papieroweserca ]

Niby lepsza, niż pierwszy tom, ale i tak pewne zabiegi autorki (chyba dla niej charakterystyczne) mnie irytowały. Poza tym wymyślona intryga była do bólu przewidywalna.

Nie dałam rady jej doczytać. Bohaterowie nie mieli żadnej osobowości. Fabuła skupiona wyłącznie na seksie.

„Czasem to, co zakazane,
jest najbardziej kuszące…”

Doktor Noah Grant nagle traci pracę, w wyniku czego zmuszony jest poszukać czegoś nowego, gdy dostaje telefon z propozycją pracy w wymarzonej, luksusowej klinice nie wierzy w swoje szczęście. Myśli, że to rekomendacja jego poprzedniego szefa pomogła mu osiągnąć ten sukces, ale czy na pewno? I co najważniejsze, czy będzie w stanie trzymać się paru prostych zasad, które zostały mu narzucone, gdy przyjmował to stanowisko? Bo choć może wydawać się to proste, w końcu jedyne czego od niego wymagają to nie sypianie ze studentami i pacjentkami oraz trzymanie się z dala od wnuczki jego szefa - Harolda Astora, to wszystko się komplikuje, gdy młoda Amara staje w drzwiach jego gabinetu, z dość krępującym problemem.

Amara marzy o zbudowaniu sukcesu na własną rękę, bez pomocy bogatego dziadka. Studiuje inżynierię i z tym chce wiązać swoją przyszłość, lecz kłody, które podrzuca jej pod nogi rodzina, stają się coraz cięższe, czy nowy lekarz w klinice jej dziadka może jej pomóc? Jak wiele ich łączy, choć oboje nie są tego świadomi?

Możliwość wrócenia do świata poznanego w „Until You” była dla mnie niesamowicie ekscytująca. Strasznie się stęskniłam za bohaterami poznanymi w poprzedniej części! Tym razem widzimy historie brata Arii, który czuje, że on jako jedyny nic nie osiąga, duch przeszłości nawiedza go niemal każdego dnia, a o przebaczeniu za dawne krzywdy nie chce nawet słyszeć. Pojawienie się w jego życiu Amary, ambitnej studentki, może mu pomóc w zaleczeniu starych ran, ale czy tragiczna prawda, która jest przed nimi skrywana, pozwoli im na szczęśliwe zakończenie?
Przyznam szczerze, że ja ten sekret przewidziałam dość szybko, ale znając poprzednią część, wcale nie było to takie trudne! 😅 Mimo to, bardzo spodobało mi się takie nawiązanie do przeszłości bohaterów i zostało to świetnie przedstawione! Nie spodziewałam się natomiast, że Harold Astor był obecny w przeszłości naszego rodzeństwa i to właśnie zaskoczyło mnie najbardziej!

Sama historia była pełna zakrętów, sekretów i uczuć, które powinny być dla Noah i Amary zakazane, a mimo wszystko tak jak mówi powyższy cytat, czasem to, co zakazane, jest najbardziej kuszące… szczególnie dla tej dwójki!
Jedyne, co w tej historii nie przypadło mi do gustu to sceny ich zbliżeń, które było dość mocno żenujące, w poprzednim tomie były one zdecydowanie lepiej opisane, te przyprawiały mnie o ciarki cringu. 😅

Ponownie pokochałam bohaterów i fakt, że ich losy wcale nie są łatwe, a prawda o przeszłości depcze im po piętach, bo przecież gdyby było słodko i uroczo to nie byłoby zabawny! 😅
Muszę przyznać, że obie części wciągnęły mnie bezpowrotnie i wyczekuję kolejnego tomu!

„Czasem to, co zakazane,
jest najbardziej kuszące…”

Kiedy rozpoczynałam serię „Off-Limits” Cathariny Maury, nie sądziłam, że będę się na niej aż tak dobrze bawić! „Until You” była świetna, ale „Doktor Grant”… rany, jakie to było dobre! Życzyłabym sobie, abym trafiała jedynie na tak genialne historie, od których totalnie nie mogę się oderwać, które wywołują we mnie zarówno uśmiech jak i uczucie palących policzków (jeśli wiecie o czym mówię),a wszelkie sceny miłosne i dirty talk, których nie brakuje w książce, nie wywołują we mnie poczucia zażenowania i nie sprawiają, że mam ochotę po prostu przerzucić kilka stron i kontynuować lekturę.

Bohaterka poprzedniego tomu była programistką, natomiast tutaj Amara studiuje inżynierię i produkuje… gadżety erotyczne. Zaskakujący pomysł, prawda? To jeden z powodów, dla których uwielbiam tę serię. Bohaterki nie są „typowymi”, mogłabym nawet powiedzieć – nudnymi postaciami, których nie trudno znaleźć w książkach z gatunku romansu. Z kolei Noah… Ten zwrócił moją uwagę już w poprzednim tomie i niesamowicie byłam ciekawa jego historii i absolutnie nie czuje się zawiedziona. Mamy tu do czynienia z motywem zakazanej miłości, a temu zawsze towarzyszą nie tylko duże emocje ale i napięcie, dzięki czemu nawet przez moment nie byłam w stanie oderwać się od lektury. A kiedy skończyłam, miałam jedynie ochotę na więcej. Noah i Amara to czysty ogień i pokusa, ujęli mnie od samego początku swoją wypełnioną niepokojem więzią i gorącą chemią, i absolutnie uwielbiam sposób, w jaki mogłam zobaczyć rozwój historii z obu perspektyw. Catharina Maura nie tylko zagwarantowała wciągającą i urzekającą lekturę, ale doskonale połączyła ze sobą „słodycz” i „seksapil”, i naprawdę łatwo jest zaangażować się w historię już na samym początku. Nie mogło zabraknąć zwrotów akcji, i nawet jeśli te poniekąd były łatwe do przewidzenia, to dokładnie jak w poprzednim tomie – historia nic na tym nie traci”. Bawiłam się przy niej naprawdę świetnie i z niecierpliwością będę czekać na kolejne tomy. Polecam!

𝐑𝐄𝐂𝐄𝐍𝐙𝐉𝐀

♥︎ 𝐓𝐲𝐭𝐮𝐥: ,,𝑫𝒐𝒌𝒕𝒐𝒓 𝑮𝒓𝒂𝒏𝒕. 𝑶𝒇𝒇-𝑳𝒊𝒎𝒊𝒕𝒔" 𝒕𝒐𝒎 2
♥︎ 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫: @catharinamaura
♥︎ 𝐖𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨: @wydawnictwopapieroweserca
♥︎ 𝐖𝐢𝐞𝐤: 18+

[𝐰𝐬𝐩𝐨𝐥𝐩𝐫𝐚𝐜𝐚 𝐫𝐞𝐤𝐥𝐚𝐦𝐨𝐰𝐚 ]

𝐎𝐜𝐞𝐧𝐚: ★★★★✩

❀ ,,𝑫𝒐𝒌𝒕𝒐𝒓 𝑮𝒓𝒂𝒏𝒕" to drugi tom i kontynuacja serii ,,𝑶𝒇𝒇-𝑳𝒊𝒎𝒊𝒕𝒔". Tym razem poznajemy w nim historię Noah'a i Armary, o których autorka wspomniała w ,,Until You", czyli pierwszym tomie. Ponownie także wróciliśmy do wątku Arii i Graysona, co bardzo mi się spodobało. Książkę spokojnie można czytać bez znajomości pierwszego tomu, ponieważ opowiada o innych bohaterach. Jednak zawiera trochę spojlerów dotyczących poprzedniej historii.

❀ Trochę obawiałam się, że ten tom nie dorówna pierwszemu, jednak tak się nie stało. Ta historia była tak samo angażująca jak poprzednia i nie zawiodłam się. Nareszcie poznałam odpowiedzi na pytania, które nurtowały mnie po skończeniu pierwszego tomu.

❀ Niesamowicie łatwo wciągnęłam się w fabułę i bardzo wczułam się w tą historię. Czytało mi się naprawdę przyjemnie i szybko 🤍 Znajduje się tu pełno niespodziewanych zwrotów akcji, co jest wprost doskonałe. Pióro tej autorki jest niezwykle przyjemne i lekkie, aż miło się czyta. Akcja rozkręcała się tutaj dość szybko, co bardzo mi się spodobało. Nie było czasu na nudę 🤭

❀ Występuje tu motyw zakazanej miłości, który był bardzo interesujący 🤍 Relacja głównych bohaterów rozwijała się dość szybko, moim zdaniem aż za bardzo. Mam wrażenie, że opierała się praktycznie na cielesności, a nie na głębszym uczuciu. Spicy sceny są jednak napisane na bardzo dobrym poziomie, tylko moim zdaniem jest ich trochę za dużo. Wątek miłosny jest zdecydownie bardziej spicy niż w pierwszym tomie ❤️‍🔥

❀ Autorka bardzo dobrze wykreowała wszystkich bohaterów i nie da się ich nie lubić. Ich emocje i uczucia są idealnie pokazane oraz oddane, dzięki podwójnej perspektywie.

❀ Książka mi się spodobała i bardzo przypadła mi do gustu 🤭 Napewno sięgnę po kolejne tomy. Nie mogę się doczekać! 😍 Ogromnie polecam wam poznać tą historię. Moim zdaniem naprawdę warto!!! 🤍🎀

𝐑𝐄𝐂𝐄𝐍𝐙𝐉𝐀

♥︎ 𝐓𝐲𝐭𝐮𝐥: ,,𝑫𝒐𝒌𝒕𝒐𝒓 𝑮𝒓𝒂𝒏𝒕. 𝑶𝒇𝒇-𝑳𝒊𝒎𝒊𝒕𝒔" 𝒕𝒐𝒎 2
♥︎ 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫: @catharinamaura
♥︎ 𝐖𝐲𝐝𝐚𝐰𝐧𝐢𝐜𝐭𝐰𝐨: @wydawnictwopapieroweserca
♥︎ 𝐖𝐢𝐞𝐤: 18+

[𝐰𝐬𝐩𝐨𝐥𝐩𝐫𝐚𝐜𝐚 𝐫𝐞𝐤𝐥𝐚𝐦𝐨𝐰𝐚 ]

𝐎𝐜𝐞𝐧𝐚: ★★★★✩

💮 „Doktor Grant” to wisienka na torcie po zakończeniu historii o jego siostrze. Czekałam ze zniecierpliwieniem na tom z jego perspektywy i o nim samym, gdybym powiedziałam że nie czekałam to bym skłamała. Historię o zakazanej miłości są najpiękniejsze. Czułe, ukradkowe słowa. Dotyk, który nie powinien mieć miejsca i gorące uczucie w ukryciu przed innymi. Podczas czytania czułam duże napięcie czy ich uczucie wyjdzie na jaw i jakie będą konsekwencje. Bo one zawsze są. Huśtawka emocjonalna gwarantowana.

💮 „Doktor Grant” to pikantna historia o zakazanym uczuciu i jego konsekwencjach w świecie dążącym do sukcesu i pieniędzy. Tym samym same konsekwencje będą się wydawać jeszcze bardziej ciążące na bohaterze. Uśmiech nie schodził mi z twarzy kiedy czytałam jak piękna i gorąca miłość łączy dwie postacie. Wydawnictwo nie zawiodło wydając kolejny tom i liczę, że następne będą równie piękne w środku co na zewnątrz.
Grozi wam również napad śmiechu, w momencie kiedy dowiecie się jak taka dwójka ludzi się poznała.

"Doktor Grant" jest drugim tomem serii Off Limits.

Doktor Noah Grant został bez pracy,
ale los się do niego uśmiechnął, ponieważ otrzymał posadę w luksusowej klinice. Ma przestrzegać kilku prostych zasad, ale to wydaje się być wyzwaniem, gdy w jego gabinecie pojawia się Amara Astor, wnuczka jego przełożonego i zakazany owoc...

Amara jest inżynierem, robi doktorat i prowadząc badania ciężko pracuje aby rozwinąć swoją firmę, bez użycia koneksji dziadka.

Wzajemne przyciąganie pomiędzy Noahem i Amarą jest wręcz namacalne.. Czy są dla siebie stworzeni czy będą dla siebie jedynie wzajemną zgubą?

Książka jest świetna. Zostałam fanką tej serii, poważnie. Pomijam już przepiękne wydania, skrzydełka, wyklejki, ozdobne początki rozdziałów, ale te książki po prostu coś we mnie poruszają.

Bardzo przypadło mi do gustu pióro autorki, sposób prowadzenia narracji i stylistyka. Płynę przez książki, bardzo przyjemnie się je czyta, wczuwam się w historie bohaterów i wszystko przeżywam razem z nimi.
Można zauważyć pewien schemat - poznanie się bohaterów, rodzące się między nimi uczucie, różne przeciwności, które pokonują, krach w relacji i happy end.
Mi to bardzo odpowiada, uważam, że jeśli coś jest serią to wskazane jest wspólne nawiązanie w stylu, schematach, oprawach książek.

Mamy w tej historii podwójny punkt widzenia Amary i Noaha. Początkowe wydarzenia w książce dzieją się równolegle do wydarzeń z poprzedniego tomu - Noaha poznaliśmy w 1. tomie, jest to brat Arii i przyjaciel Graysona, których dalsze losy możemy śledzić w tej części.
Jednak to nie koniec powiązań.. rodziny głównych bohaterów łączy coś co wydarzyło się w przeszłości, więcej nie mogę Wam zdradzić..

Na końcu dostajemy lekką zapowiedź czyja historia zostanie opowiedziana w następnej części i czekam na kolejne tomy u nas!

"Doktor Grant" jest drugim tomem serii Off Limits.

Doktor Noah Grant został bez pracy,

Amara jest inżynierem, robi doktorat i...

I przepadłam, przepadłam dla kolejnej historii od Catharina Maura.
Kolejna książka, od której ciężko się oderwać, jest to opowieść z typu slow burn, ale nie brakuje w niej też pikantnych scen. W pewnym momencie była dla mnie przewidywalna, od razu odkryłam, że ojciec Amary ma związek z przeszłością Noah i tym, co spotkało jego rodziców.
Mimo to miłość wygrała. Książka pokazuje, że „życie jest dla żywych”, a przeszłość jest przeszłością i warto walczyć o swoje szczęście, że nie odpowiadamy za czyny naszych najbliższych.

I przepadłam, przepadłam dla kolejnej historii od Catharina Maura.
Mimo to miłość wygrała. Książka...

• Do kupienia

Dodaj cytat z książki Doktor Grant