Mroczne Serce. Przeznaczeni

Okładka książki Mroczne Serce. Przeznaczeni Lee Monroe
Okładka książki Mroczne Serce. Przeznaczeni
Lee Monroe Wydawnictwo: Mak Cykl: Mroczne Serce (tom 1) fantasy, science fiction
Mroczne Serce (tom 1)
Dark Heart Forever
Mak
2011-05-16
2011-05-16
Joanna Lipińska
Lee Monroe MAK Mroczne Serce Przeznaczeni

Napisana dość nietypowo, jak na książkę young adults. Zawyczaj jest tajemnica głęboko skrywana i długa pogoń by ją odkryć. Natomiast tutaj główna bohaterka od razu poznaję świat Nissilum oraz jego mieszkańca wilka. I tak kończysz książkę, bez żadnych trudnych decyzji i nagłych zwrotów akcji. Jednakże nie jest to źle spożytkowany czas. Czyta się to bardzo wartko i spójnie.

Dla nastolatek super! Dwa razy czytałam obie części.

Dla nastolatek super! Dwa razy czytałam obie części.

95/21

95/21

Ta książka cały czas chodzi mi po głowie odkąd ją przeczytałam kilka lat temu. Bardzo mi się spodobała, z wielu powodów - fabuły, postaci, stylu autorki. Niestety drugiej części jeszcze nie przeczytałam :/ ale mam nadzieję, że w przyszłości ją dorwę i w końcu się dowiem, jak potoczyły się losy głównych bohaterów, których wspólny los od początku nie był łatwy ;)

1997

Książka miałaby potencjał gdyby nie 16latkowie w roli głównej ja chyba wyrastam z takich klimatów młodzieży:-(

Książka super. Lubię takie historie bajkowe dla nastolatek :)

Książka super. Lubię takie historie bajkowe dla nastolatek :)

Świat jest niesamowity. Nie mogłam oderwać się od tej książki. Jedynym minusem jest zakończenie...

Fajna książka, tylko uważam, że w świecie z którego pochodzi Luka są bardzo zacofani i niezdecydowanie głównej bohaterki też działało mi na nerwy.

Uff, zmęczyłam tę książkę.

Właściwie nie jest zła. Poza tym, że główna bohaterka jest nudna i bezbarwna, język, którym to napisano straszliwie prosty, a trójkąt miłosny wyjątkowo nijaki. Nijakość to dobre słowo, idealnie oddaję co myślę o tej książce.

Uff, zmęczyłam tę książkę.

Świetnie napisana i w ogóle jest świetna. Warto ją przeczytać. Bardziej książka nastawiona jest na młodzież, ale to nie zmienia faktu, że się dobrze czyta. Gorąco polecam :)