Śniąc na jawie

Gwen Hayes Cykl: Strąceni (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction 320 str.
Dreaming Awake

Marta Czub
Amber
fantastyka, fantasy, science fiction

Kup książkę

Po uratowaniu Thei z Podziemia, bohaterowie nie będą mogli odpocząć, ponieważ Mara, któlowa Podziemii, pragnie się na nich zemścić.
Na dodatek Theia po zawarciu przysięgi z Marą zaczyna bać się, że w chwili swojej słabości skrzywdzi tych których kocha.
Czy miłość Hadena i Thei wystarczy, aby pokonać Marę na zawsze? Czy ich miłośc wytrzyma tę próbę?

Kontynuacja książki "Strąceni". W drugiej części mocno się pokomplikowało, Theia ma w sobie krew demona i zaczyna inaczej się zachowywać. Na dodatek jej ojciec zaczyna spotykać się z Marą. Problemów przybywa. Czy uda im się powrócić do normalności? Szczerze mówiąc myślałam, że zakończenie będzie szczęśliwe i cukierkowate, ale autorka trochę namieszała. Gdyby kiedyś miała...

Na półkach: , , , , , , , , , , , , ,

Cóż, pozwolę pominąć sobie streszczenie całej książki i napisze tylko swoja skromna opinie o niej i o swoich odczuciach. Zacznijmy od tego że, okładka jest śliczna. I piękność o ciemnych blond losach idealnie okazuje wizerunek Theii. A kwiaty na okładce idealnie oddają, głód z jakim musiała walczyć Theia. Ogólnie ta książka, jest dobra kontynuacją książki, ale...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kiedyś czytając pierwszą część byłam bardzo zachwycona (być może dlatego, że było to w czasach gimnazjalnych?) teraz już będąc nie co starszą osobą nie byłam aż tak zachwycona i ta nasza główna bohaterka...strasznie mnie irytowała.

po pierwszej części stwierdziłam że pora na kolejną i ostatnia część tej serii
i nie zawiodłam się.
książka szybko mnie wciągnęła. widać że autorka nie boi się co pomyślą czytelnicy zabijając osoby których inni autorzy by się nie odważyli zamordować :P
ale kto był tym bohaterem....? to pozostawię w tajemnicy.
serdecznie polecam te książkę na chłodne zimowe wieczory :)

Lepsza niż pierwsza część, ale nie porywa. Dla mnie głównymi bohaterami powinni być Varnie i Amelia. Najciekawsze postacie i gdyby autorka napisała jakieś dodatkowe tomy o nich, to na pewno bym przeczytała.

Choć tom pierwszy mi się podobał tak z tym tomem miałam mieszane uczucia nie jest o zły ale nie jest też za dobry :(, być może upłynął zbyt długi czas od tomu pierwszego do kolejnego, i między czasie czytałam lepsze książki, albo już nie wszystkie książki dla nastolatków mnie kręcą? Nie wiem, ale aż tak bardzo mnie ta historia porwała.

Zwykle drugie tomy zawodzą, odbiegając świetnością od pierwszego - nie w przypadku Gwen Hayes. Druga część była równie dobra jak pierwsza, nie nudziła mnie, wręcz przeciwnie, nie mogłam się od niej oderwać.

Na kilka wieczorow cos na oderwanie.
inna- choc to nie arcydzieo

Zdecydowanie wolę 1 cześć

Dyskusje