Anioł

978-83-241-3761-9
Agata Kowalczyk
Anioł miłość

Dobra książka młodzieżowa

Sięgając po tą książkę miałam świadomość, że jest skierowana do młodzieży, więc nie oczekiwałam za dużo. A i tak byłam rozczarowana. No fakt, że mam trochę więcej niż "naście" lat. Mimo wszystko nie podobało się mi. Historia oklepana, banalna, bohaterowie bardzo płytcy. Całość przewidywalna aż do bólu. Miałam wrażenie jakbym czytała streszczenie innej powieści. Na plus jest...

Lekka historia o miłości skierowana do młodego czytelnika. Książkę czyta się szybka, bardzo przyjemny język. Pozycja do przeczytania w kilka godzin. Nie jest porywająca, natomiast jeżeli ktoś szuka lekkiej, przyjemniej historii miłości z aniołami i demonami to polecam :)

Przeczytalam 100stron z 200 nie mogłam dalej chyba nasza 15-czy tez 16latka Katarzyna Miszczuk postawila duzo wyzej poprzeczke swoim Ja Anielica, Ja Diablica i Ja potępiona

Okładka: 5,75/10
Treść: 5,5/10

Sięgnęłam po lekką, niewymagającą książkę młodzieżową i dokładnie taką dostałam.
Historia prosta, schematyczna i dość banalna. Ot, dwoje nastolatków z różnych światów, ona anioł, on demon, zakazana miłość, itp. itd. Dzieło na miarę Nobla na pewno to nie jest, ale książkę ocenić należy w kategoriach lekkiego młodzieżowego paranormal romance,...

Zakochałam się w niej, mi się bardzo spodobała :) chciałabym ją kupić, lecz nigdzie nie mogę jej znaleźć 😢

Mogę czytać ją sto razy i wciąż mi się nie znudzi.

Przeczytałam te książkę w trzy godziny ,jeszcze nigdy w życiu żadna książka mnie tak nie wciągnęła. Styl pisarki był lekki , bardzo przyjemnie się ją czytało . Czytałam te książkę nie jeden raz i na pewno sięgnę po nią jeszcze raz.

Nie jestem już od paru lat nastolatką, a muszę się przyznać, że zakochałam się w tej książce. Urzekła mnie fabułą, klimatem i swobodnym językiem. Główna bohaterka zaimponowała mi, nie denerwowała, a wręcz przeciwnie wzbudzała miłe odczucia.
Guglielmo - idealny męski bohater powieści paranormal romance. Przypomniał mi za co tak bardzo kochałam tego typu książki -...

Przyjemna i lekka oraz przewidywalna książka.

1 586
  • Fantastyka