Ja tu tylko sprzątam

Okładka książki Ja tu tylko sprzątam
Jan Walc Wydawnictwo: Szpak literatura piękna
literatura piękna
Szpak
1995-01-01
1995-01-01
839014431X
współczesna literatura polska felietony

więcej Więcej

Już dawno nie pławiłam się w takich oparach rozsądku i przyzwoitości! Wydawać by się mogło, że felietony Walca to same archiwalia. Nic bardziej mylnego! Jego spostrzeżenia i oceny z początków III RP są jak najbardziej aktualne i znalazły pełne potwierdzenie po ponad 20 latach (wręcz nie mogłam wyjść z podziwu, że nie wszyscy wtedy ulegli zaczadzeniu, ja niestety uległam i...

• Podpatrzone u innych, albo jeszcze nie wiem czy chcę przeczytać
  • Rewolucja artystyczna w prozie 70/80 i inne książki sprzed '89
  • 2016
  • 2009 Nabytki
  • Zbyszek Czerwiński
  • Chcę przeczytać w pierwszej kolejności

Dodaj cytat z książki Ja tu tylko sprzątam