Gwiazdy w anegdocie 2

Lidia Stanisławska Wydawnictwo: Europa Cykl: Gwiazdy w anegdocie (tom 2) Seria: Biblioteka Don Chichota satyra
Europa
artyści anegdoty humor
Gwiazdy w anegdocie (tom 2)
satyra
Biblioteka Don Chichota
artyści anegdoty humor

Bardzo dobry zbiór anegdot o ludziach znanych, głównie z telewizji. Coś na poprawę humoru.

Równie dobra jak część pierwsza (co nie zdarza się aż tak często). Autorka w zabawny ale zarazem bardzo elegancki i wyważony sposób opowiada nam anegdotki z życia sławnych, co jak dla mnie jest sztuką samą w sobie. Bo niestety nie każdy umie opowiadać o innych tak żeby nikt nie poczuł się urażony. A pani Lidia posiada tą umiejętność i chwała jej za to.

• 2016
  • Biografie. Na faktach.