Polska bez gaci

Arbitror
2021-06-25
2021-06-25
Satyra

Okładka książki RELAX nr 38 Julian Bohdanowicz, Tomasz Broda, Caza, Maciej Czapiewski, Ryszard Dąbrowski, Caryl Férey, Daniel Gizicki, Alexandro Jodorowsky, Janek Koza, Marcin Lechna, Andreas Martens, Axel Medellín, Tomasz Minkiewicz, Jakub Rebelka, Corentin Rouge, Krzysztof Skiba, Kamil Śmiałkowski, Jerzy Szyłak, Brandon Thomas, Paweł Timofiejuk, Pete Woods
Ocena 7,2
RELAX nr 38 Julian Bohdanowicz,...
Okładka książki Skiba. Ciągle na wolności Jakub Jabłonka, Paweł Łęczuk, Krzysztof Skiba
Ocena 7,7
Skiba. Ciągle ... Jakub Jabłonka, Paw...
Okładka książki Tata Stefan Friedmann, Andrzej Grabowski, Krzysztof Hołowczyc, Tomasz Karolak, Andrzej Krzywy, Łukasz Nowicki, Bartosz Obuchowicz, Sonia Ross, Przemysław Saleta, Tomasz Sekielski, Marek Siudym, Krzysztof Skiba, Michał Wiśniewski, Tadeusz Woźniak, Xawery Żuławski
Ocena 6,3
Tata Stefan Friedmann, A...

Na półkach: , , , ,

Zbiór tekstów Krzysztofa Skiby wyśmiewających obecny polski rząd. Trochę śmieszne, trochę w sumie straszne, a jak Kaczyński straci władzę, to będzie też trochę nieaktualne (oby!).

Zbiór felietonów Krzysztofa Skiby, w humorystyczny sposób opisujących naszą rzeczywistość. Można się uśmiać, ale jak tak się człowiek zagłębi, to i przerazić się można.

Wyśmienita i zabawna książka.

Wyśmienita i zabawna książka.

Dodaj cytat z książki Polska bez gaci