Gwiazdy w anegdocie

Europa
2004-05-01
2004-05-01
gwiazdy anegdoty humor

Nie zdołałam doczytać do końca. Żenująco nudne i nijakie.

Bardzo się uśmiałam. Polecam każdemu, kto lubi ploteczki podane ze smakiem i bez zbędnej wulgarności.

Doskonałe!

Trafiłam na tą książkę w bibliotece szukając czegoś do poczytania na święta. No cóż, nie doczekała ich ponieważ połknęłam ją w jeden dzień zaśmiewając się jak głupia.
Cała książka składa się z anegdotek o polskich gwiazdach (filmu, muzyki i nie tylko) a im dłużej się ją czyta tym lepiej się człowiek bawi. Dla mnie generalnie nie miało znaczenia, że o wielu osób nie znałam...

• 2019
  • Z życia innych... (Autobiografie/Biografie/Wywiady)
  • 2016
  • Śmieszne
  • 2009 Nabytki
  • Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki Gwiazdy w anegdocie