Kochanie? Witam w piekle

Aleksandra Mrorers Wydawnictwo: Amare kryminał, sensacja, thriller
Amare
2024-04-24
2024-04-24

😈Książka nie jest tylko historią porwanej dziewczyny oraz jej oprawcy.To historia dzięki której możemy poznać bardzo dokładnie bohaterów i ich psychikę.Powrót do przeszłości,walka z ich demonami wraz z nieumiejętnościà pogodzenia się z porażką,zaowocowało irracjonalne zachowanie Jasona oraz działania ciężkie do zrozumienia.
😈 Autorka wspaniale opisała ból,który towarzyszył naszej bohaterce.Ból związany ze stratą wolności i niezrozumienia jego obsesji wobec niej.Jej cierpienie sprawiało,że razem z nią cierpiałam i szukałam powodów myślenia porywacza,którego zachowanie było od samego początku niepokojące.
😈 Diabeł ma ogromną ilość twarzy,która zmienia się jak sztorm.Jego tok myślenia i zrozumienia go było bardzo trudne,ponieważ on działa według własnych zasad.Nikt nie może na niego wpłynąć,by zaczął myślić logicznie.

😈Ta historia dostarczyła mi mieszankę myśli,które sprawiły,że musiałam wytężyć swój umysł,by zrozumieć powód działania diabła.Poznanie wszystkich szczegółów jego działań nie spowodowało tego,że wzbudził we mnie jakieś pozytywne uczucia.Zło jest złem i nic tego nie zmieni!!

🔗Jest to idealna lektura dla osób chcących poznać szarmanckiego w działaniach diabła w ludzkiej skórze,dla którego nic nie liczyło się poza jego ofiarą.
To znakomity thriller erotyczny z wieloma emocjonującymi chwilami oraz momentami przyprawiających o ciarki na skórze.Musicie to przeczytać!
P O L E C A M

😈 Autorka wspaniale opisała ból,który towarzyszył...

"Nie ist­nia­ło na świe­cie nic bar­dziej zwod­ni­cze­go od zła, po­nie­waż przy­bie­ra­ło ono po­stać z ka­no­nu pięk­na.

Nie jest moż­li­we prze­wi­dze­nie w stu pro­cen­tach tego, co może się stać. Za­wsze ist­nie­je jakaś nie­wia­do­ma. Mo­że­my sobie za­pla­no­wać dzień, ty­dzień, mie­siąc, a nawet na­stęp­nych kilka lat do przo­du. I jedna se­kun­da może zmie­nić wszyst­ko. Wy­star­czy mo­ment, aby nic nie było takie jak przed­tem".

"Cza­sa­mi trze­ba roz­pra­wić się z czymś, aby móc ru­szyć do przo­du. Cza­sa­mi trze­ba do­świad­czyć bólu, żeby życie ob­da­ro­wa­ło cię czymś naj­wspa­nial­szym".

▪️Tytuł: Kochanie? Witam w piekle
▪️Autor: Aleksandra Mrorers @aleksandramrorers.autorka
▪️Wydawnictwo: Amare @wydawnictwo_amare
▪️Premiera: 24.04.2024 r.
▪️▪️▪️
Współpraca reklamowa @wydawnictwo_amare
▪️▪️▪️

"Kochanie? Witam w piekle" jest niezwykle udanym debiutem literackim 😍 autorka stworzyła znakomitą historię, która czytelnika będzie trzymać w ciągłym napięciu potrafiąc wielokrotnie wywołać na całym ciele ciary a opisy wykreowanego przez nią świata oraz sytuacji tylko będą podsycać poczucie niepokoju, które stale towarzyszy dziejącej się w książce akcji.

"Szarmancki w gestach, okrutny w czynach. Diabeł w ludzkiej skórze. Czy starając się być dobrą dla wszystkich, możesz trafić do piekła zgotowanego przez jedną osobę?"

W żadnym razie nie liczcie na historię lekką i przyjemną. Choć autorka już na początku swojej pisarskiej drogi ma fantastyczny styl i używa języka przystępnego dla czytelnika (dzięki czemu pod tym względem czuć lekkość jej pióra) to w książce znajdziemy gęstą atmosferę zła i czającego się w odmętach ludzkiej podświadomości mroku.

Z całą pewnością ogromną rolę w książce odgrywać będzie psychologia. Widać, że Aleksandra bardzo dobrze zgłębiła ten temat i zna się na rzeczy przedstawiając nam różne mechanizmy oddziałowywujące na ludzkie zachowania. Żeby ktoś sobie nie pomyślał - to absolutnie nie jest ani poradnik psychologiczny ani żaden inny dokument. To powieść z dopracowaną do perfekcji zwłaszcza pod pewnymi względami fabułą, świetnym klimatem oraz bohaterami wśród których znalazły się postacie charakteryzujące złożoność charakterów przez co do końca nie łatwo było nam ich rozgryźć... 😱

"Prze­ko­na­nie, że po­zo­sta­je­my silni, kiedy po­sia­da­my swoje ta­jem­ni­ce, jest nie­wąt­pli­wie na­iw­ne, bo praw­da wy­glą­da tak, że w rze­czy­wi­sto­ści to ta­jem­ni­ce trzy­ma­ją nas w sza­chu".

Kolejnym jak dla nas ogromnym plusem jest fakt, że powyższy tytuł choć gdzieniegdzie klasyfikowany jako stricte romans, zawiera go w sobie, jednak nie w sposób przytłaczający. Owszem, jak najbardziej, mamy tu motyw obsesji na punkcie drugiej osoby, ale mamy także walkę o przetrwanie. Bohaterka choć bardzo młoda będzie poddana próbie, która zadecyduje o tym czy uda jej się przeżyć. Czy wyjdzie z tego cało? Jakie zakończenie zgotuje dla naszej osiemnastoletniej Jeanny los? Zapewniamy, że do samego końca będziecie się nad tym głowić a autorka zechce zaserwować Wam w tej książce nie jeden plot twist po, których nasza pierwsza myśl brzmiała "ja zaraz osiwieje" 🫣

"Kochanie? Witam w piekle" niezaprzeczalnie będzie idealną lekturą dla osób, które szukają mocniejszych wrażeń oraz powieści, które potrafią czytelnika złamać aby móc poskładać go na nowo. W naszym odczuciu można powiedzieć, że będzie to pewnego rodzaju thriller psychologiczny z przeplatającym się w fabule romansem. Książka pokaże również każdej osobie, która po nią sięgnie, że czasami mroczna ludzka strona ukryta jest bardzo, bardzo głęboko i nie od razu da się zauważyć, dlatego warto jest mieć się na baczności choć są rzeczy na które nie mamy wpływu i których nie przewidzimy, choć bardzo byśmy chcieli i bez względu na to jaki tryb życia byśmy prowadzili.

"Spo­ty­ka­my na swo­jej dro­dze tylu ludzi. Nie­któ­rzy z nich po­ja­wia­ją się i zni­ka­ją. Inni zaś mają wy­raź­ny cel. Tym była dla niego. Celem".

"– Zła nie można uspra­wie­dli­wić, ale można zna­leźć jego wy­tłu­ma­cze­nie".

My jesteśmy totalnie zachwycone! Życzymy sobie więcej takich książek! 😍 #musthave #mustread

@aleksandramrorers.autorka bardzo dziękujemy za egzemplarz i współpracę! 🖤❤️😍

Książa dostępna jest na stronie:

"Jedna sekunda może zmienić wszystko. Wystarczy moment, aby nic nie było takie jak przedtem. On był sztormem, gwałtowna burza z piorunami. Podczas gdy ona była delikatnym deszczem. W jego rękach się przelewała. Pozostawała oddalona od siebie. A potem musiała na powrót się odnaleźć".

Jeanna wiedzie na pozór spokojne życie, ma kochających rodziców, brata oraz przyjaciółkę Scarlett (która odgrywa ważną rolę w tej historii). Również marzenia i plany na przyszłość, czegóż chcieć więcej. Co może się wydarzyć gdy na jej drodze pojawi się mężczyzna, którego stajesz się obsesją? Czy plany i marzenia wtedy mają znaczenie? Nawet w najgorszych koszmarach nie możesz przewidzieć co szykuje ci okrutny los. Dziewczyna zostaje porwana przez Jasona, który otwarcie obiecuje, że jest jego i tylko jego i nigdy jej nie wypuści. Czy młoda kobieta wygra tą nierówną walkę o swoją wolność? Do czego możne doprowadzić chora miłość?

Autorka od samego początku doskonale bawi się emocjami czytelnika, prowadząc go przez kolejne zwroty akcji oraz trzyma w niepewności przez całą narrację, sprawiając że trudno jest oderwać się od lektury. Przedstawia nam młodziutką dziewczynę, która ma marzenia i plany na przyszłość, kocha malarstwo. Wszystko zostaje jej odebrane w jednej chwili, wystarczył jeden moment by to wszystko utracić. Na jej drodze staje on, mężczyzna, który nosi w sobie mrok. Pragnie kochać i być kochanym. On sam walczy ze swoimi demonami z przeszłości, które nie dają mu spokoju. Jego ratunkiem jest Jeanna, na którą przelewa swoją obsesyjną miłość. Czy współczułam Jasonowi? Oczywiście, że tak, kochał Jeanne na swój sposób. Nie chciał wyrządzić jej krzywdy. Czy to mu się udało?

Autorka świetnie buduje napięcie. Postacie są dobrze wykreowane, a ich motywacje i tajemnice stopniowo ujawniane, co sprawia, że czytelnik coraz bardziej wchodzi w świat książki. Akcja toczy się szybko, zaskakując i utrzymując czytelnika w napięciu. Ta historia to nie tylko wciągający thriller, ale także refleksja na temat ludzkich słabości i siły, oraz trudnych wyborów jakie czasami musimy podjąć.

#kochaniewitamwpiekle to książka, w której znajdzie każdy coś dla siebie. To ciekawa lektura, która dostarczy mnóstwo emocji i nie pozwala się oderwać aż do ostatniej strony. Koniecznie sięgnijcie po nią, jeśli lubicie być wciągnięci w wir emocji i napięcia.

🖤Recenzja patronacka 🖤

"W życiu już tak jest, że kiedy próbujesz odpędzić przykre wspomnienia, w pewnym momencie one i tak do ciebie wrócą i zaatakują ze zdwojoną siłą"

Kiedy masz już zaplanowaną przyszłość, a marzenia czekają na spełnienie, dzieje się coś, co sprawia, że wszystko pęka niczym bańka mydlana. To właśnie spotkało Jeanny. Została porwana przez mężczyznę, który będzie próbował wszystkiego, aby mu się oddała. Czy Jeanny będzie na tyle silna, aby przetrwać to, co zgotował dla niej los? Czy diabeł jest aż tak straszny, jak go malują?

"Kochanie? Witam w piekle" to historia, która pokazuje, jak wiele zła są w stanie wyrządzić nam ludzie. Nie patrzą na to, co jest ważne dla nas, liczy się tylko to, aby im było jak najlepiej. A reszta? Nie ma znaczenia.

Bohaterowie tej książki to postacie, które są złożone i wzbudzają ciekawość, szczególnie Jason. Jest to mężczyzna, który stanowił dla mnie zagadkę. Potrafił pokazać swoje różne oblicza. Nie byk stały, był nieprzewidywalny, a przy tym potrafił w doskonały sposób manipulować ludźmi. Nie wiele osób to potrafi, a jemu wychodziło to świetnie. Przyznam szczerze, na samym początku go nie polubiłam, ale z każdą stroną przeciągał mnie na swoją stronę. Było w nim coś fascynującego, coś, co wzbudziło moją uwagę. Nie miał on łatwego życia. Dzieciństwo nie należało do kolorowych, a dorosłe życie także go nie oszczędzało... Ale wszystko miało się zmienić, kiedy na jego drodze pojawiła się Jeanny. Jej życie po tym, jak wkroczył w nie Jason, zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Była zdana na jego łaskę. Opierała się, nie chciała się zatracić... Nie mogła pozwolić sobie na żadne uczucie względem niego, nie wobec diabła, który zmienił jej życie w piekło. Jednak czy z czasem nie stanie się więźniem własnego ciała? Czy z czasem nie pojawi się uczucie, które będzie chciała przelać na niego? Mimo tego trzeba przyznać, że Jeanny była niezwykle silną postacią, która nie traciła nadziei, że może odmienić swój los, że jeszcze jest szansa, aby się uwolnić. Ale co, kiedy ją straci ?

Relacja pomiędzy bohaterami jest niczym tykająca bomba. Nigdy nie wiemy, kiedy nastanie moment wybuchu. Ich początki nie należały do łatwych. Jason musiała mierzyć się z wieloma słowami, które nie tyle, co go raniły, ale mówiły prawdę, do której ciężko było mu się przyznać. Nie chciał słyszeć tego, co prawdziwe, wolał żyć w swoim świecie, w którym jest tylko on i ona... Ale jak długo to potrwa ?

Mieliście kiedyś wrażenie podczas czytania, że czytacie historię, której nie sposób porównać do żadnej innej i jednoczenie nie potraficie przestać o niej myśleć? Ja właśnie tak się czułam przy tej książce. To było coś niesamowitego, nawet nie będę w stanie dokładnie wyrazić tego słowami, bo mam w głowie jeden wielki chaos. To ta historia sprawiła, że wkroczyłam do świata, w której każdy dzień jest niepewny, a ludzie karmią się kłamstwami, manipulują sobą, ale jednocześnie pokazują się z wielu stron i w pewnym momencie nie wiemy, która jest tą prawdziwą. Człowiek niczym kameleon potrafi dostosować się do sytuacji i przyjąć odpowiedni kolor, aby nie wyróżniać się z tłumu. Nie zabraknie emocji, których w pewnych momentach będzie tak wiele, że usiedzenie w miejscu będzie graniczyło z cudem. Chciałam sobie rwać włosy z głowy, bo autorka tak mieszała mi w głowie, że w pewnym momencie wątpiłam w to, kto jest dobry, a kto zły w tej historii. I myślę, że was też będzie w stanie nabrać, bo w końcu ta książka jest tylko iluzją, w której widzimy fałszywe twarze, prawdy trzeba szukać głębiej, ale może okazać się bolesna.

Razem z autorką będziecie mieli do rozwiązania sprawę, która będzie spędzała wam sen z powiek. Razem ze śledztwem pojawią się nowi bohaterowie, którzy zyskają waszą sympatię, ale też znajdą się na waszym celowniku. Za sprawą niezwykle lekkiego pióra autorki, mimo poruszanych naprawdę trudnych i zawiłych tematów czytało mi się tę książkę tak szybko, że nawet nie wiem, kiedy dotarłam do końca tej historii. I wiecie co ? Dopóki nie dowiecie się, jaki będzie finał, to nie odłożycie tej książki z rąk. Będzie to niemożliwe. Ja chciałabym zapomnieć o niej i móc przeżyć to wszystko jeszcze raz. Mam niedosyt. Chciałabym czytać więcej tak dobrych thrillerów, które do samego końca trzymałyby mnie w niepewności.

Jeśli szukacie książki, która będzie tak dobra, że wydaje się to nierealne, to sięgnijcie po "Kochanie? Witaj w piekle" i przekonajcie się, że można napisać coś tak niezwykłego.

Ta książka uświadomiła mi, że ludzie dla własnego ratunku są w stanie zrobić wszystko. Jednak czasami uwolnienie się jest niemożliwe. Wtedy przyzwyczajamy się do tego, co nas czeka. Bo czasami jedynym ratunkiem jest zrobienie czegoś wbrew sobie.

Czy podejmiesz się ryzyka i wkroczysz do świata Jeanny, w którym musiała stanąć oko w oko z diabłem, który powoli odbierał jej światło, które w sobie miała?

🖤Recenzja patronacka 🖤

Miała marzenia, snuła plany na przyszłość, jak artysta malujący obraz swojego życia na płótnie wyobraźni. W jej umyśle już wyrósł pełen kolorów i świateł obraz tego, jak chce kroczyć przez dni i noce. Jednakże, jeden moment wystarczył, aby ta bańka marzeń pękła, rozpryskując się na drobne kawałki, jak błyskawica rozdzierająca niebo. To było jak uderzenie przez burzę, która niespodziewanie pojawiła się na bezchmurnym niebie jej życia.

W jednej chwili, jej świat stał się płonącą ruiną, którą trudno było naprawić. Teraz, gdy patrzyła w przyszłość, widziała tylko mrok i niepewność. Planowała dalsze kroki, ale teraz każdy krok wydawał się być krokiem w nieznane, pełnym niebezpieczeństwa i zagrożeń. To, co miało być prostą drogą do szczęścia, stało się labiryntem pełnym pułapek i przeszkód. Może nie była w stanie zobaczyć jasnej przyszłości tak wyraźnie, jak wcześniej, ale wciąż wierzyła, że może odbudować to, co zostało zniszczone. Była to walka nie tylko o przetrwanie, ale także o odzyskanie swojej godności i wolności.

Autorka zabiera czytelnika w niezapomnianą podróż przez mroczne zakamarki ludzkiej psychiki, gdzie za każdym rogiem czyha niebezpieczeństwo. Jej pióro przesyca fabułę powieści duszącą atmosferą, dając czytelnikowi namiastkę strachu i niepewności, która wciąga coraz głębiej, jak wirująca studnia, z której nie ma ucieczki.

Przez każdy kolejny ruch fabuły zostajemy wrzuceni w sam środek akcji, z dala od bezpiecznego brzegu, gdzie mrok i niepewność otaczają nas ze wszystkich stron. To podróż, która trzyma w napięciu do samego końca, zaskakując i zmuszając do ciągłego zastanowienia się nad lojalnością bohaterów i prawdziwymi motywami ich działań.

Powieść ta staje się prawdziwym thrillerem psychologicznym, który odsłania najgłębsze sekrety ludzkiej natury i demony tkwiące w sercach bohaterów. Zostajemy zmuszeni zanurzyć się w tej dusznej i mrocznej atmosferze, by odkryć prawdę ukrytą pod warstwą kłamstw, manipulacji i obsesji.

Każdy obrót strony to jak kolejny krok w głąb nieznanej krainy, gdzie groza czai się za każdym rogiem, a tajemnice wyłaniają się spod warstw pozoru, jak odkrywane przez prądy oceanu skarby ukryte na dnie. To jak wędrówka przez labirynt uczuć i myśli, gdzie każda ścieżka prowadzi do nowego zaskoczenia, a każdy zakręt odsłania kolejny fragment układanki, której obraz staje się coraz bardziej przerażający i fascynujący jednocześnie.

✨️ „Nie wie jeszcze o tym, że z każdym przetańczonym krokiem wpada w czeluści piekła”.

Mroczny debiut, mój piękny patronat, który przeczytałam jednym tchem to książka o obsesji mężczyzny, który siłą i przemocą psychiczną próbuję zmusić młodziutką kobietę do wspólnego życia. Książka jest dla czytelników pełnoletnich.

✨️„Dla niej był gotowy na wszystko”.

Jeanna to pozornie zwyczajna dziewczyna, ma swoje marzenia i plany na przyszłość. Jeden moment zmienia wszystko, a ona nie może przewidzieć tego, co przygotował dla niej los. Zostaje porwana przez Jasona. Staje się jego obsesją, a on obiecuje, że już jej nie wypuści.

Czy kobieta zdoła przezwyciężyć koszmar, w którym się znalazła? Czy będzie miała siłę, by stawić czoło swojemu oprawcy i odzyskać kontrolę nad swoim życiem?

✨️"Twoje dawne życie dobiegło końca – oznajmia stanowczo, wpatrując się w te piękne, choć załzawione oczy".

Od samego początku targały mną różne emocje, tematyka książki jest dość trudna, przypatrujemy się jak główna bohaterka gaśnie przez swojego oprawce. Jego motywy są nam nieznane, działa nieprzewidywalnie. Jason pod uroczym wyglądem skrywa mroczne oblicze, jest obsesyjnie zdeterminowany. Autorka znakomicie wcieliła się w jego postać. Pokazała dokładnie tą mroczną stronę i jej zakamarki. Czy łatwo było mi go zrozumieć? Ani trochę. Nie zdobył mojej sympatii, ale to jest właśnie taki bohater, który będzie wywoływał mnóstwo emocji. U mnie to emocje negatywne, ale był na tyle ciekawie wykreowany, że chciałam do samego końca wiedzieć, co się z nim stanie.

✨️ „Odkąd pamięta, zawsze była waleczna. Teraz czeka ją najtrudniejsze zadanie w życiu”.

Jeanna pomimo tego, w jakiej jest sytuacji stara się nie zagubić siebie. Co nie jest łatwe. Zamknięta, odizolowana zaczyna trochę wariować. Czy syndrom sztokholmski wygra? Dziewczyna dzielnie walczy o swoją wolność i godność, ale Jason to naprawdę twardy przeciwnik. Ona łatwo się nie poddaje, walczy o przetrwanie… Łatwo było mi ją zrozumieć. W takiej sytuacji łatwo o potknięcia. Wszystko było realistyczne.

✨️„Jeśli będzie trzeba, przetrzepiemy cały świat. Sparzę się w promieniach słońca, pozwolę zimie zamrozić moje ciało, ale Jeanny wróci”.

Po drugiej stronie znajduje się rodzina, bliscy i funkcjonariusz śledczy. Te osoby z całych sił chcą znaleźć dziewczynę, za którą tęsknią najbliżsi. Miała wspaniałą rodzinę, a śledczy robili wszystko, co w ich mocy, aby ją odnaleźć. Podobało mi się ich więź.

✨️"Człowiek zrodzony z diabła sam się nim stanie. Piekło to nie miejsce. To ludzie".

„Kochanie, witam piekle” to bardzo nieprzewidywalna, pełna aforyzmów historia, która skłania do refleksji nad dobrem i złem. Przemoc emocjonalna to bardzo silna broń, mamy chwilę, aby zastanowić się nad jej konsekwencjami, nad tym, jak silna potrafi być ludzka determinacja i siła do pokonywania takich trudności. Zakończenie wycisnęło łzę, nie spodziewałam się takiej akcji, ale myślę, że to nadało całej dramaturgii, która była tam potrzebna. Polecam, choć uprzedzam, nie jest to łatwa książka. Debiut, który bardzo mnie zaskoczył. Autorka mądrze poprowadziła fabułę, wspaniale wykreowała bohaterów. Kibicuje ❤️‍🔥

✨️„Dla niej był gotowy na wszystko”.

Jeanna to...

Świetna!

Świetna!

Słaba podróbka „Michaela” J. Brylewskiej.

Słaba podróbka „Michaela” J. Brylewskiej.

♦️PREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA ♦️

Kiedy jawa miesza się z rzeczywistością. Kiedy obsesja zastępuje miłości. Kiedy odzyskanie wolności oznacza wkroczenie do bram piekła. Nic nie będzie takie samo. Od dziś kochanie budzisz się w ramionach diabła. Od dziś witam w piekle.

Rewelacyjny debiut autorki, który miałam przyjemność objąć patronem. Dark romans z prawdziwego zdarzenia. Emocje, które wylewają się z każdej strony i powodują, że pochłania nas mrok. On zabierze was do świata, gdzie spotkanie diabła w najczystszej postaci.

Nietuzinkowa fabuła, która została genialnie poprowadzona. Akcja, która w pewnych momentach spowalnia bicie serca. Sekrety, tajemnice, które trzymają w napięciu do samego końca. Autora stworzyła świat, obnażajac największe demony tkwiące w człowieku.

Książka porusza poważne, trudne tematy. Choroba psychiczna jest jak cichy zabójcą nigdy nie wiadomo kiedy zaatakuje ostatni raz. Czasami boimy się prosić o pomoc, w obawie, że ktoś nas osadzi. A czasami strata bliskiej osoby powoduje zmiany w naszym umyśle.

Kreacja bohaterów na wysokim poziomie. Nieoszlifowane diamenty, w które tchnięto emocje i nadano im imiona. Dwa charaktery, które nie powinny nigdy się spotykać. A może w innych okolicznościach mogło im się udać. Cóż, tego się już nie dowiemy. Machina ruszyła, a On nie pozwoli jej odejść.

Jason to tragiczny bohater,który zmagał się z własnym mrokiem. Chciał jednego miłości za wszelką cena. Jego postępowanie to misternie ułożona gra, aby zmylić przeciwnika. On sam walczy z demonami przeszłość, które domaga się sprawiedliwością.

To nie historia o księciu. To gorzka, mroczna historia o obsesji, miłości która miała trwać wiecznie. Nie romantyzujmy postępowania głównego bohatera raczej było to oswajnie i manipulowaniem drugim człowiekiem w celu osiągnięcia zamierzonych korzyści.

Zakończenie, które zadaje ból, ale też daje nadzieję na lepsze jutro. Pokazuje, że nawet po burzy wychodzi słońce. A człowiek jest w stanie po raz kolejny stanąć do walki o własne życie.

♦️PREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA ♦️

• Do kupienia