Hideaway Heart

Okładka książki Hideaway Heart Melanie Harlow
Okładka książki Hideaway Heart
Melanie Harlow Wydawnictwo: Independently published Cykl: Cherry Tree Harbor (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Cherry Tree Harbor (tom 2)
Independently published
2023-08-07
2023-08-07

Zaraz po zagranicznej premierze czytałam pierwszą część tej serii Runaway Love i byłam totalnie zachwycona. Dlatego kiedy pojawiła się druga część, Hideaway Heart wiedziałam że to mój must read.

Czy przebiła pierwszą część?

Odpowiedz znajdziecie poniżej, ale zacznijmy od motywów jakie pojawiają się w książce:

• Celebrytka i jej ochroniarz

• Piosenkarka muzyki country i były Seal

• Siostra najlepszego przyjaciela

• Małe miasteczko

• Jedno łóżko

• Wymuszona bliskość

• Strangers to Lovers

Autorka w bardzo ciekawy sposób wprowadza nas w historię z lekkim humorem i tym what a trouble tych dwoje would be. Ogólnie pomył na fabułę był bardzo dobry i przemyślany. Było wiele pięknych cytatów które unosiły moją romantyczną duszę, a nawet Melanie dodała do historii lekki suspense na zakończenie książki. Jednak czym dalej brnęłam w historię to czegoś mi brakowało, a jednocześnie miałam wrażenie, że relacja Xandera i Kelly zbyt szybko została wyłożona na "talerz". I chociaż chemia między nimi od początku była ogromna, to zabrakło mi większego bantering'u i tego pull and pushed, który tak lubię w romansach. Za łatwo popadli w swoje ramiona zaledwie po trzech dniach znajomości. Ok, wiem że na ten fling mieli tylko dwa tygodnie ale spodziewałam się ognistej walki z uczuciami...w końcu byli trochę zakazanym romansem.

Na moją opinię miał też wpływ Xander, który był dla mnie za słodkim bohaterem, wolę bardziej takich grumpy alfa jak Austin, jego brat z pierwszej części serii, dlatego Runaway Love nadal pozostaje na piedestale moich ulubionych książek autorki.
Jednak to tylko moje odczucia, Was ta historia może porwać jeśli lubicie słodkie romanse.
Książki Melanie Harlow są lekkie i przyjemne, przy których można się zrelaksować i ogólnie spędziłam z tą historią miłe chwile, dlatego czekam na kolejne części w serii i kolejne historie rodziny Buckley

Fani autorki wiedzą że Melanie lubi łączyć i nawiązywać w swoich książkach do bohaterów ze swoich poprzednich serii, tak też było i tutaj i mam nadzieję że ta seria ukaże się w Polsce i będziecie mieli okazję dowiedzieć się co u nich słuchać.

Czy przebiła pierwszą część?

• Celebrytka i jej ochroniarz

• Piosenkarka muzyki...