Fighting with Honor

Okładka książki Fighting with Honor K.C. Lynn
Okładka książki Fighting with Honor
K.C. Lynn Wydawnictwo: Kindle Edition Seria: Men of Honor literatura obyczajowa, romans
Men of Honor
Fighting with Honor
Kindle Edition
2017-05-27
2017-05-27
wojsko romans nowelka

Mam ogromną słabość do tej serii i autorki, zwłaszcza do Sawyera 😊 historia jest pisana z perspektywy Jaxa i Julii (którzy nie są moimi ulubionymi bohaterami),którzy nie spodziewają się, że dzień, który zaczął się tak dobrze, może skończyć się tak tragicznie. Nie mam dzieci, ale mogę sobie wyobrazić ten strach, kiedy dowiadujesz się, że w szkole są uzbrojeni mężczyźni, którzy im grożą (dotyczy to zwłaszcza amerykańskich szkół). Julia z całych sił stara się chronić nie tylko swoje dziecko, dzieci przyjaciół, ale również Connora, którego szuka szef mafii. Dało się odczuć te chwile grozy w szkole. Po drugiej stronie mamy naszych nieustraszonych bohaterów, którzy za wszelką cenę chcą uratować swoje rodziny. Pewnie w prawdziwym życiu nigdy nie dopuściliby ich do akcji, ale nie przejmowałam się takimi niuansami. W końcu ratują wszystkich, chociaż Julia zostaje postrzelona i Jax ponownie uruchamia swoje poczucie winy…ci faceci naprawdę odczuwają całym swoim jejestwem tego, że nie potrafią zatrzymać zła na świecie. Na każdym z nich, a także na dzieciach trauma odznaczyła się na długo. Ale tworzą silną grupę, rodzinę, która będzie sobie nawzajem pomagać 😊

2056

Ta krótka nowela jest bardzo emocjonalna i ponownie łączy nas z postaciami z "Men of Honor" i " Acts of Honor", ta historia zabiera nas w tragiczną podróż do szkolnej strzelaniny, która zagraża życiu dzieci naszych bohaterów oraz Julii, która jest psychologiem dziecięcym w tej szkole. Po raz kolejny chłopaki są wezwani do broni, aby bronić tych, których kochają. KC Lynn stworzyła tak silne i fascynujące postacie, których relacje są tak wzruszające, surowe i prawdziwe, że wywołują szereg emocji od miłości, przez złamane serce, po śmiech. Uwielbiam powracać do tych postaci i zanurzać się w ich świecie i chcę więcej Jaxsona, Sawyera, Cade, Coopera, Christophera, Logana, Rydera😊

• Armia
  • ANGIELSKIE