Walka z pożądaniem

Okładka książki Walka z pożądaniem K.C. Lynn
Okładka książki Walka z pożądaniem
K.C. Lynn Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Mężczyzna z honorem (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Mężczyzna z honorem (tom 2)
Sweet Temptation
NieZwykłe
2022-01-19
2022-01-19
2014-05-01

Po prostu uwielbiam tych bohaterów i humor tej książki. Świetnie się bawiłam, czytało się ekspresowo. Jedyny minus to, to że ogólny schemat książki jest podobny do poprzedniego tomu ale mi to podczas czytania nie przeszkadzało, ale wiem że innym może to przeszkadzać. Nie mogę się doczekać ostatniej części, coś czuję że ta roztrzaska mi serce bo inaczej chyba nie będzie się dało 🫶🏻

Uwielbiam tą część, za ten humor, który miała w sobie pomimo historii, która nie była lekka. Bohaterka widziała jak mordują jej mamę i sama ledwo uszła z życiem, naszego bohatera znamy już z poprzedniej części i wiemy o tym, że nie bawi się w związki. Co się wydarzy między bohaterami ?

Rownie fajna jak I tom. chociaż odrobinę za duzo słodyczy. w pewnym momencie aż myślałam, że ze zaczne żygać tęczą 🤣 Ale polecam.

Polecam, czyta się jednym tchem

Polecam, czyta się jednym tchem

RECENZJA ♡♡♡
historia dotyczy byłych żołnierzy SEAL,

"Walka z pożądaniem" tu historia niby podobna do poprzednich części, ale bohaterowie już troszkę lepsi.Akcja dobra ,motyw gwałtu i przemoc bardzo mnie poruszył,podobało mi się to jak się zakończyło. Takie ckliwe historie do odmóżdżenia jak to mówię. Ale wiecie co???I tak jestem ciekawa kolejnych części. Także jak ktoś ma zastój lub nieciekawy dzień polecam na rozruch 😊
7.5/10☆☆☆

RECENZJA ♡♡♡
historia dotyczy byłych żołnierzy SEAL,

Grace przeszła w życiu wiele złego. Utrata matki a potem zamieszkanie z opiekunem, który zgotował jej piekło na ziemi. Udało jej się jednak wyrwać z tego świata a nawet poznać nowych ludzi.

Sawyer charakterem przypomina mi luzaka i wiecznego wesołka. Patrząc tak na niego z boku nigdy bym się nie spodziewała jak wiele przeszedł podczas jednej z misji wojskowej.

Przyjaźń. To pierwsze co przyszło mi na myśl kiedy zaczęłam czytać tą książkę. Tak bardzo mocno jest zaznaczony ten wątek i tyle razy się powtarza, że momentami miałam wrażenie, iż przyjaźń jest wszystkim co mają bohaterowie.

Niby zwyczajny romans, ale mamy tutaj wątek powracającej przeszłości i zagrożenia, które czyha na główną bohaterkę. Momentami myślałam, że wiem co się wydarzy a tu autorka wyskakiwała z czymś nowym i wprawiała czytelnika w niedosyt.

Wątek powiązania z wojskiem nie jest tu tak bardzo widoczny. Tylko kilka razy była o tym wzmianka, jednak nie zmienia to mojego zdania o tym, że tak książka jest po prostu fantastyczna.

Przyjaźń....

Nie wiem która lepsza część , Jaxsona i Julii czy Sawyera i Grace. Dla mnie obie były świetne . Ciekawa jestem trzeciej części. Polecam!

Jestem zawiedziona. Sa­wy­er miał być zabawny, przebojowy i mieć luźne podejście do życia. Okazał się zadufanym w sobie palantem. Co druga jego wypowiedź kończy się rzucaniem przekleństwami, kłótnią czy napadem szału. Ogólnie gościu jest średnio przyjemny w odbiorze. Tylko pod koniec zmienia się w misiaczka.
Grace była w pierwszej części opisana jako bardzo skryta, cicha i straumatyzowana. W tej części w ogóle to nie wybrzmiało. Sawyerowi którego ledwo znała pozwoliła u siebie zamieszkać bo przecież czuła się z nim bezpiecznie. Dziewczyna wypada bardzo nijako, brak jej charakteru.
Końcówka książki przesłodzona.

Grace była w pierwszej części opisana jako bardzo skryta, cicha i...

Super książka.
Słodka, wzruszająca, zabawna i pełna miłości, czyli to co bardzo lubię ;)

Super książka.
Słodka, wzruszająca, zabawna i pełna miłości, czyli to co bardzo lubię ;)

Troszkę słabsza od poprzedniej, ale też śmiało do przeczytania.

Troszkę słabsza od poprzedniej, ale też śmiało do przeczytania.

• Romans

K.C. Lynn Sweet Temptation Zobacz więcej