Walka z pokusą

Okładka książki Walka z pokusą K.C. Lynn
Okładka książki Walka z pokusą
K.C. Lynn Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Mężczyzna z honorem (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Mężczyzna z honorem (tom 1)
Fighting Temptation
NieZwykłe
2022-01-19
2018-11-14
2014-01-18
Romans i erotyka

Zobaczyłam na IG polecajkę tego tytułu i wczoraj wieczorem usiadłam do niej. Bawiłam się bardzo dobrze, wiadomo trzeba przymknąć oko na drobne uproszczenia fabularne ale ogólnie bardzo mi się podobało. Zaangażowałam się a końcówka przekonała mnie, że na pewno sięgnę po dwa kolejne tomy. Książka idealna na wieczór czy dwa gdy chcecie poczytać a nie macie ochoty na coś ciężkiego.

Historia mi się podobała, ale mimo to było wiele sytuacji, które były przerysowane. Bohater był za bardzo zrobiony na takiego władczego, a bohaterka na kobietę, która nie ma własnego zdania i musi uważać na to co powie, bo go zdenerwuje.

O matko genialna!!!! Nieźle się uśmiałam z potyczek słownych głównych bohaterów do tego uwielbiam jak w książce dzieja sie takie dramy! a epilog wymiata 🤣🤣🤣 👌 Szybko i przyjemnie sie czyta. Polecam!

Polecam, czyta się bardzo szybko, ciekawa historia

Polecam, czyta się bardzo szybko, ciekawa historia

Ta książka mnie urzekła. Uwielbiam ich. Nie siegam po kolejne tomy bo po prostu nie mogę wrzucić sie w innych bohaterów tak szybko jak w pierwszych. Może kiedyś. Ten 1 tom jak dla mnie super. Emocje były takie. Miałam ochotę czasami Jaxa rozszarpać 😁 polecam

Historia powtarzalna, ale sposób przedstawienia wciaga i chce się więcej. Niektóre sceny są drastyczne, ale są też pelne humoru. Polecam

Naprawdę się zmęczyłam tą książką... Po opisie zapowiadało się świetnie, jakież było moje rozczarowanie, kiedy okazało się, że mamy do czynienia z apodyktycznym bucem i jajkiem w postaci dziewczyny. Jak można być taką mimozą, pojęcia nie mam. Zero pazura, zero własnego zdania, taki mebelek "gdzie mnie ukochany postawi, tam będę stała". No ludzie... Przerysowane historie, aż czułam zażenowanie w niektórych chwilach. Chociażby sytuacja w szpitalu... Naprawdę, rana na głowie, a zachowania bohaterów, jakby laska była w stanie krytycznym... Długo nic mnie tak nie zmęczyło, jak ta książka. A szkoda.

RECENZJA ♡♡♡
Przede mną jeszcze dwie części ale najpierw ta.
historie dotyczą byłych żołnierzy SEAL,
"Walka z pokusą"...Jaxson Reid miejscowy bad boy ratuje z opresjii Julię. Nawiązuje się między nimi niezwykła przyjaźń,która powoli zmienia się w miłość.Po tym opisie byłam bardzo ciekawa tej książki, i niestety nie jestem do końca nią zachwycona.Zamysł i fabuła była ok, ale główny bohater mnie irytował,do końca nie umiał się zdecydować czy chce czy nie chce.Był nawet motyw stalkingu i chorej zaborczej miłości, ale jakoś nie do końca mi to zagrało.książkę przeczytałam bo zawsze staram się skończyć, ale myślę że nie przeczytałabym jej drugi raz.
?I tak jestem ciekawa kolejnych części. Także jak ktoś ma zastój lub nieciekawy dzień polecam na rozruch 😊
7.5/10☆☆☆

RECENZJA ♡♡♡
Przede mną jeszcze dwie części ale najpierw ta.
historie dotyczą byłych żołnierzy SEAL,

Nie byłam w stanie doczytać do końca, strasznie nużąca historia, którą można było rozegrać i zakończyć szybciej. Zapowiadało się świetnie, wszystko przytłumił ten ciągły pociag seksualny, który zaćmił nawet sześcioletnią rozłąkę i poczucie krzywdy głównej bohaterki.

Opinię wystawiam po przeczytaniu całej serii. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i liczę na więcej polskich publikacji K.C. Lynn.
Historie małomiasteczkowych miłości, ale takich na śmierć i życia, fajnie wykreowane postacie, których losy się przeplatają, tajemnice, odkrywające traumy z przeszłości. Do tego żywe dialogi i pikantne sceny. Najbardziej podobał mi się 1 i 3 tom.