Łowca

Bardzo makabryczna, smutna książka dla osób o mocnych nerwach. 9 gwiazdek za niezwykle realne przedstawienie tematu oraz poruszający sposób kreowania postaci, w dodatku z wartką akcją i napisane przystępnym językiem. Jedna z lepszych ostatnio przeze mnie przeczytanych.

Bardzo trudna,mocna tematyka..momentami aż się zastanawiałam czy nie odpuścić.Niby ksiązka fikcyjna ale pewne wydarzenia,miejsca,lokale są dziwnie znajome..sporo nawiązań do rzeczywistości,jeśli ktoś sie interesuje sprawami kryminalnymi.Myślę że mimo że jest to "tylko kryminał" to rzeczywistośc w tej tematyce bardzo podobnie wygląda,niestety.
Łowca ,gdyby istniał raczej nie byłby uznany za złoczyńcę...
Polecam bardzo! ale ostrzegam ze jest cięzko,trudno,boleśnie i obrzydliwie momentami.

Łowca ,gdyby istniał raczej nie...

Książka mocna. Porusza cięcie tematy. Polecam

Książka mocna. Porusza cięcie tematy. Polecam

Świetna książka! Wciąga bardzo !

Świetna książka! Wciąga bardzo !

kawał cięzkiego i mocnego kryminału. Sprawa taka , o jakich slyszymy w telewizji czy czytamy w gazetach . Przemoc , brutalność, chore skłonności ale i układy na wszystkich płaszczyznach by nie wszyscy sprawcy zostali ukarani. Bardzo ciężki i drastyczny thriller. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach , najlepiej takich , którzy nie mają dzieci.

W Karpaczu, w trakcie kolonii ginie w wypadku chłopiec, w trakcie oględzin zwłok na jaw wychodzi, że chłopiec został zgwałcony. Po tej informacji ojciec chłopca w ogromnych emocjach rzuca się na wychowawce, który w jego opinii wyrządził chłopcu krzywdę.

Po latach odsiadki Wojtek, wychodzi z więzienia. Jego żona w wyniku wszystkich wydarzeń dwukrotnie targa się na życie i popada w silna depresję, nie ma z nią żadnego kontaktu. Z pomocna ręką wychodzi do niego Rafał, haker, którego poznał w więzieniu, przygarnia Wojtka wraz z żoną. Mężczyźni planują wymierzyć sprawiedliwości na własną rękę.

W niedługim czasie ginie chłopiec, który wcześniej padł ofiarą pedofila. Zaczynają także ginąć mężczyźni, którzy mieli na swoim koncie wyroki za pedofilię bądź zachowania w tym kierunku.

Obok tej książki nie można przejść obojętnie. Nie da się jej czytać jednym tchem.. jest brutalna, okrutna. Nie nadaje się dla osób wrażliwych. Książka mocno wchodzi do głowy. Ja musiałam odkładać... Jednak uważam, że nikt tak jak Kościelny nie potrafi poruszać takich tematów. Ciężka, brutalna historia, która jednak jest na tyle realna, że to boli jeszcze bardziej...

A zakończenie... Wbija w fotel.

Książka brutalna, brudna i niesmaczna do przetrawienia z ciężkim tematem głównym. Po połowie byłam już psychicznie wymęczona tą książką. Jest to moje drugie spotkanie z autorem i śmiem twierdzić, że pan Kościelny prawdopodobnie przeżywał jakieś traumy ,które przelewa na papier dlatego być może powstają takie książki. Niestety, nie mój gust literacki,choć uwielbiam kryminały.

Poruszony bardzo mocny i konkretny temat. Pióro Kościelnego jak zawsze na wysokim poziomie.

Mocna, za dużo na początku wątków i nazwisk. Ale. O. K. Wszystko się zgrało.

Mocna, za dużo na początku wątków i nazwisk. Ale. O. K. Wszystko się zgrało.

W życiu rodziców dziesięcioletniego chłopca nadszedł dzień, który zmienił ich świat nieodwracalnie. Wiadomość o tragicznej śmierci syna pod kołami ciężarówki była jedynie przedsmakiem koszmaru, który miał nadejść. Szybko odkryli prawdę o strasznych wydarzeniach na kolonii, w której uczestniczył ich syn, gdzie rola wychowawcy okazała się być zatrważająca. Życie rodziców zostało skruszone, pozostawiając ich w cieniu traumy i niepokoju, których już nigdy nie będą w stanie się pozbyć.

Kilka lat później odkryto ciało kolejnego dziecka.
Czy jest możliwość, by sprawy były ze sobą powiązane?
Dodatkowo, ktoś zaczął wymierzać sprawiedliwość na własną rękę, wprowadzając chaos i niepewność w życie społeczności. W tym mrocznym labiryncie niewyjaśnionych tajemnic i ukrytych zbrodni, policja została wplątani w sieć zagadek, których rozwiązanie może zburzyć nawet najtrwalsze fundamenty moralności i sprawiedliwości.

"Łowca" Piotra Kościelnego to mrożący krew w żyłach thriller, który wciąga od pierwszej strony. Pełen napięcia i zwrotów akcji, zaskakuje czytelnika brutalnością i psychologicznymi zagadkami.
Książka wzbudza przerażenie i dreszcze na każdej stronie. Autor w niezwykle sugestywny sposób przedstawia temat pedofilii, odsłaniając czytelnikowi mroczne zakamarki ludzkiej psychiki i deprawacji.
Śledztwo w sprawie zbrodni seksualnych prowadzi czytelnika przez labirynt zła i okrucieństwa, zostawiając go z duszą przesiąkniętą przerażeniem.
Powieść ukazuje nie tylko mroczną stronę ludzkiej natury, ale także nadzieję na sprawiedliwość.
To lektura, która pozostawi ślad w pamięci i zmusi do refleksji nad najgłębszymi zakątkami ludzkiej duszy. Jednak ze względu na swoją brutalność i drastyczność tematu, nie jest odpowiednia dla osób wrażliwych emocjonalnie.