Szczęśliwa pomyłka

Convincing Alex
HarperCollins Polska
2018-01-01
2018-01-01

Bardzo podobała mi się ta książka z powodu może i wątku kryminalnego, które uwielbiam, ale przede wszystkim podobała mi się przez bohaterów tej historii, których nie da się nie lubić. I to nie mówię tylko w kierunku głównych Bess i Alika, ale również pobocznych, które dodają wiele do relacji co się dzieje między główną dwójką. Owszem razi to jak szybko dwójka ludzi się...

• 2021
  • Przeczytane - 2022
  • E-booki

Dodaj cytat z książki Szczęśliwa pomyłka