Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów

Rafał Kosik Wydawnictwo: Powergraph Cykl: Felix Net i Nika (tom 3) literatura młodzieżowa
Powergraph
przygoda
Felix Net i Nika (tom 3)
literatura młodzieżowa
przygoda

super książka!!! Jak ktoś ma problemy ze snem to bardzo polecam :-)

Świetna książka polskiego autora

Każda część serii "Felix, Net i Nika" oferuje nam oryginalną, pełną zwrotów akcji i przezabawnych przygód fabułę. Każda również jest całkowicie inna. Tym razem klimat jest o wiele mroczniejszy, pojawia się dreszcz emocji, a czasami nawet i strachu. Jak zawsze autor zachwyca poziomem dialogów, które z kolejnymi książkami stają się coraz bardziej realistyczne i świetnie...

Dla wszystkich fanów Fistaszków zapraszam http://lubimyczytac.pl/grupa/2148/fanklub-charlesa-m-schulz

Co tutaj się wydarzyło. Rafał Kosik z każdą nową częścią zachwyca nas jeszcze bardziej. Tajemnicza epidemia senności ogarnia Warszawę. Być może nie tylko ją. Ludzie wokół zaczynają się coraz dziwniej zachowywać. Miewają koszmary, nie pamiętają swoich snów, a gdy tylko się obudzą są tak niewyspani i zmęczeni jakby nie spali całą noc. Jednak w tych snach powtarza się pewna...

Jest trochę skomplikowana historia ale naprawdę fajna

To bardzo dobry kawał literatury młodzieżowej!

Autor miał oryginalny pomysł, na powieść. Został on wykonany świetnie. Stylizacja na język młodzieżowy wyszła bardzo dobrze. Autor nie przesadził, lecz umiejętnie umieszczał potocyzmy. Dzięki temu bohaterzy są jeszcze bardziej realistyczni.

Więcej znajdziesz...

Podobała mi się, jak zresztą wszystkie książki tego autora.

Warszawę ogarnia dziwny stan. W nocy dręczą ich koszmary, które po przebudzeniu nie pamiętają, za to dni przesypiają. W koszmarach jest jedna wspólna część, na końcu zawsze prowadzą do tajemniczego miasta nad Warszawą. Przyjaciele walcząc z ciągłą sennością postanawiają rozwiązać tę zagadkę. Czy im się uda?

Pan Rafał jest królem. Pan Rafał jest rewelacyjny. Pan Rafał pisze wspaniałe powieści. Bez pana Rafała nie byłoby polskiego czytelnictwa u młodzieży. Za to kocha go tyle ludzi.
Felix, Net i Nika muszą pokonać nowe przeciwieństwa związane ze... snem. Gdy Warszawę ogarnia fala senności, muszą interweniować. Zegarmistrz Snów, tajemnicza Warszawa oraz czarna karoca muszą coś...

Dyskusje

4 108