Erebos

Ursula Poznanski Wydawnictwo: Egmont Polska fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Urban
Egmont Polska
fantastyka gra komputerowa gra
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Urban
fantastyka gra komputerowa gra

Bardzo dobra książka, lekka, ale bardzo wciągająca, autorka miała genialny pomysł na fabułę.
Uwaga - Uzależnia od czytania!

Książkę przyjemnie mi się czytało, fabuła ciągle się rozwijała w jakimś kierunku i zawsze coś się działo.

Świetna książka młodzieżowa dla fanów gier komputerowych. Szybka akcja,przyjemni bohaterowie.

Niezwykle oryginalny koncept, bardzo ciekawa forma. "Erebos" to wyjątkowa powieść młodzieżowa, opierająca się o tematykę gier komputerowych, oscylująca na pograniczu sensacji dla nastolatków. Świetna.

Zajebista książka. Pełna zagadek, no superowa!

Sztuczne Przestrzenie, które wydają się tak realne i bardziej doskonalsze niż rzeczywisty świat, że nawet najmniejsza skaza na ich Strukturze może spowodować u nas odczucie zgorszenia i obrzydzenia, ze względu zbyt perfekcyjną ułudę – to może jeszcze w pewnym stopniu fikcja, lecz jakbyśmy zareagowali w sytuacji, gdy znaleźlibyśmy się w takiej ,,Dolinie Niesamowitości”,...

Wciągająca książka, pokazuje co uzależnienie może zrobić z człowiekiem. Mimo że bohaterami są nastolatkowie, książka mnie wciągnęła. Punkt kulminacyjny oraz wyjaśnienie zagdki są super, czyta się lekko, strona po stronie, czytelnik chce brnąć w historię dalej i dalej

Świetna i wciągająca książka. Chwilami nie mogłem się oderwać - historia poprowadzona jest bez zbędnych przestojów. Doskonała lektura nie tylko dla graczy.

Erebos to gra. Obserwuje Cię, wydaje zadania, sprawdza, grozi, jest wszechwiedząca i może doprowadzić do katastrofy.

"Z każdym dniem moja rzeczywistość traci na znaczeniu. Jest głośna i nieuporządkowana; nieprzewidywalna i mozolna. Co może ta rzeczywistość? Czyni człowieka głodnym, spragnionym, niezadowolonym. Zadaje ból, zsyła choroby, poddaje się śmiesznym...

Wciągneła mnie i starszą córkę, polecam dla rodziców i nastolalatków!

Dyskusje

• 2013