Klątwa miliardera i tajemniczy diament

Richard Newsome Wydawnictwo: Łyński Kamień literatura dziecięca
literatura dziecięca
978-83-927607-3-3
Andrzej Polkowski
kryminał dla dzieci

To jest bardzo dobra powieść młodzieżowa.

Fajnie, że wirtualne obrazki, ale reszta niestety pozostawia wiele do życzenia. Gdzieś na granicy fantasy i kryminału momentami jest trywialna do bólu.

Klątwa miliardera i tajemniczy diament Richarda Newsome - nowoczesna rodzinna książka XXI wieku Ostatnio świat dostał takiego przyspieszenia że chyba przestałem za nim nadążać audiobooki zastępują czytanie a teraz wirtualna książka i zaczynam się zastanawiać czy to co trzymam w dłoni jest jeszcze książką Już na etapie kupna Klątwa miliardera i tajemniczy diament...

zuza-bardzo fajna powieść dla dzieci

Gdyby ktoś szukał - program komputerowy do wyświetlania obrazków można ściągnąć tutaj: http://www.lynskikamien.pl/klatwamiliardera/ a nie, jak głosi okładka, ze strony www.klatwamiliardera.pl

Myszkując po antykwariacie wpadł mi w oko znajomy grzbiet - okazało się, że ponownie natknęłam się na "Klątwę miliardera".

Początkowo nie byłam w stu procentach przekonana, czy aby na pewno chcę przeczytać tę pozycję, a co dopiero widzieć ją na swojej półce. Jednak szalę na pozytywną stronę przeważył tłumacz, w którego przekład "Harry'ego" wczytują się wszyscy polscy...

Świetna, trzymająca w napięciu książka!! Ja chcę druga część!

Książka z dreszczykiem, do końca trzymająca w napięciu. (Myślę, że przedział wiekowy dla tej lektury to tak chyba od dziewięciu lat do piętnastu:D). Bardzo interesujące postacie przewijają się wciąż przez życie Geralda, a tak konkretnie przez kilka tygodni:) Bardzo miło wspominam tę książkę i sądze, że jest warta uwagi:)

Genialnie napisana. Typowo dla młodzieży. Daję do zrozumienia, że pieniądze i układy nie zawsze są najważniejsze.

Bardzo wciągająca ! Fajna . POlecam !

• Na mojej półce
  • Wymienię/Sprzedam
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • 2012
  • 2015 i wcześniej

Dodaj cytat z książki Klątwa miliardera i tajemniczy diament