Teściowe muszą zniknąć

Alek Rogoziński Wydawnictwo: W.A.B. kryminał, sensacja, thriller
W.A.B.
kryminał, sensacja, thriller
2020-05-20

Przeczytało się szybko, lekko i przyjemnie. To komedia kryminalna, którą cechuje wyjątkowo fajne poczucie humoru. Nie jest głupkowata, takich ostatnio trochę bywa. Ma spójną i całkiem realną fabułę, myślę, że mogącą mieć miejsce w życiu codziennym. Zwłaszcza tytułowe teściowe są bardzo prawdziwe. Jednym słowem zabawna. Potrafi rozśmieszyć, pozytywnie.

Zaciekawił mnie opis tej książki i dzięki Empikowi premium przeczytałam ją sobie w aplikacji. Można opisać tę pozycję jakoś taką opowiastkę, która będzie świetnym bardzo lekkim przerywnikiem między cięższymi lekturami. Myślę, że sprawdzi się również jako książka na podróż pociągiem czy na wakacje. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie, ponieważ jest napisana potocznym i...

Polecam. Zastrzyk poczucia humoru zapewniony.

Nastawiałam się na kryminał - dostałam komedię, w dodatku niczego sobie.

Powiem Wam szczerze, że dawno się tak nie uśmiałam. Kolosalna dawka dobrego humoru, nie zabrakło także nutki grozy 📚 jeśli lubicie takie klimaty, napewno będziecie zadowoleni z lektury. Dodatkowo napisana świetnym językiem, wszystko ze sobą idealnie współgrało co sprawiło, iż przeczytałam ją w jeden wieczór 👏🏻 tak bardzo pochłonęła mnie historia skarbu 💸💵💸
Polecam
Opis:...

Zabawna i wciągająca, jak zawsze bywa to u Alka. Ja biorę jego książki w ciemno. Polecam i to bardzo.

Alek jak zawsze z humorem daje radę, mam wrażenie że tej książce ofiarą to jego urocza sąsiadka od hałasów. Intryga zgrabna, zakończenie też satysfakcjonujące, nic tylko czytać. Postacie teściowych są świetnie skonstruowane i doskonale oddają to co się teraz dzieje w Polsce.

Większość komedii kryminalnych irytuje mnie i nie znajduję w nich nic zabawnego. Tę przeczytałam z przyjemnością. Za miłe zaskoczenie dodam jedną gwiazdkę więcej.

Zrobiłam sobie długą przerwę od książek tego autora. Tę powieść dostałam w prezencie więc przeczytałam. Jest odrobinę lepsza od tych z którymi do tej pory się zetknęłam. Dużym plusem jest fakt,iż główną postacią nie jest pisarka Róża Krull ( najgorsza postać literacka jaką znam,ani zabawna ani ciekawa).
Ogólnie historia w miarę ciekawa,ale widać że humor wymuszony. Więcej...

Z jednej strony świetny humor, ale od pewnego momentu w książce robi się już mniej zabawnie i jakoś tak mętnie by za chwile wrócić z jakimś żartem (niekoniecznie podanym wprost). Książkę polecę, ale jak na moje pierwsze spotkanie z autorem i to co obiecywał opis spodziewałem się czegoś innego i myślę, że moja ocena wynika tez z rozjechana się oczekiwań i końcowego wrażenia.

• 2020
  • 2020
  • Audiobook
  • Audiobooki
  • Przeczytane 2020

Dodaj cytat z książki Teściowe muszą zniknąć