A Court of Thorns And Roses

Sarah J. Maas Wydawnictwo: Bloomsbury Cykl: Dwór cierni i róż (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Bloomsbury
Dwór cierni i róż (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Inne

Retelling "Pięknej i bestii". Feyre jest człowiekiem. Jej głównym celem w życiu jest zadbanie o byt swojej rodziny, w tym celu musi polować. Pewnego dnia udaje jej się upolować wilka, który okazuje się istotą magiczną. W ramach zadość uczynienia musi zamieszkać z towarzyszem broni poległego. Tamlin jest władcą Dworu Wiosny i za sprawą tej słabej kobiety odkrywa z czasem...

Wartka akcja, przyjemny styl, doskonała fabuła i nie najgorsza bohaterka. Wszystko czego potrzeba do dobrego romansu fantastycznego

Seria książek Dworów to jedne z moich ulubionych książek. Bez przerwy coś się dzieje i chce się więcej. Za każdym razem, gdy tylko sięgam po tę książkę jestem równie zaskoczona, ucieszona i smutna. Po prostu ta książka jest tak dobra, że zawsze przeżywam ją od nowa. Zdecydowanie polecam.

Jest tak wiele rzeczy, które podobały mi się w tej książce, że po prostu się zakochałam, mimo, że na początku miałam lekki wahanie. Podoba mi się, że bohaterka nie godzi się ot tak z losem, jak to bywa w niektórych książkach, ale walczy. Nie zapomina o rodzinie, po prostu wspomina ją i martwi się. Niby smaczek, ale mi zrobił książkę. sama historia jest świetna. To co na...

Podczas czytania długo miałam o niej mieszane uczucia. Jednak rozwinięcie akcji i zakończenie pozytywnie mnie zaskoczyły. Jeśli w którymś jej momencie zastanawiacie się, czy czytać dalej, to zdecydowanie warto.

Upalny czerwiec 2020, właściwie pandemia dopiero się rozkręca a ja zaczynam urlop i uciekam z Warszawy na wieś. Spędzam każdy dzień na zewnątrz rozkoszując się słońcem i spokojem a w słuchawkach audiobook. Cieszę się, że tak długo odkładałam przeczytanie tej serii bo uniwersum Dworów to idealne miejsce do ucieczki od 2020 roku. Naprawdę szczęśliwe miejsce, w którym...

No co ja poradzę, Sarah J. Maas to moje guilty pleasure. Ani to arcydzieło, ani jakoś szczególnie epickie, ale wciąga, relaksuje. Zdecydowanie nic więcej nie oczekiwałam po serii, więc też się nie zawiodłam.

Długo szukalam książek ktore skradną moje serce... Sarah J Maas to się udało. Wspaniale wykreonawy i ciekawy świat, dobrze poprowadzona fabuła, jest to moje ulubione połączenie romansu +18 z fantasy

Ochy i achy booktuberów nad autorką popchnęły mnie do sięgnięcia po tytuł... Boże, co za katorga. Po co sugerowałem się influencerami? Za jakie grzechy?
Tytuł przeznaczony zdecydowanie dla kobiet. Historia powstała z połączenia „pięknej i bestii” dużej ilości „365 dni” i odrobinki gry o tron. Autorka porządnie zamieszała w kotle upiła łyk i wyrzygała tą niestrawną...

Wciągająca, mroczna i oryginalna fabuła. Powieść czytałam z ogromnym zaciekawieniem i ciągłym rozmyślaniem, co stanie się dalej z bohaterami. Z pewnością sięgnę po kolejne tomy. Ogólna ocena książki w pełni zasłużona!!

9 438
    5 173