Ukryta łowczyni

Danielle L. Jensen Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Trylogia Klątwy (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Hidden Huntress
Trylogia Klątwy (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Studniarek-Więch
trolle klątwa magia czarownica władza król

Poddaję się. To nie dla mnie. Zdecydowanie dla nastolatek.

Za sprawą ataku, klątwy i przerażających konsekwencji została rozdzielona z ukochanym.
Teraz szuka sposobu na jego uwolnienie. Przed nią wiele przeszkód; trudne wybory, niebezpieczeństwa, nadopiekuńcza matka...
Jak daleko posunie się by go ocalić?
Jak wiele konsekwencji różnych wyborów poniosą?
Czy wszystko da się naprawić?

Ukryta łowczyni to drugi tom debiutanckiej...

Nie zawiodłam się. A nawet nie spodziewałam się, że wydarzenia tak się potoczą. Akcja tej powieści jest jak rwąca rzeka a ja dałam się jej ponieść.

To chyba najnudniejsza z 3 części trylogi. Musialam przez nią przebrnąć. Ale pod koniec się rozkręca więc nie jest tragicznie. Ogolnie seria bardzo mi się podobała.

Ta część była znacznie lepsza od pierwszej. Od początku mnie zaciekawiła, trochę trzymała w niepewności, mocno oczekiwałam kolejnego rozdziału, zaciekawiona, co teraz się stanie. Pod koniec trochę się ciągła, ale nie zakończyła się zbyt przewidywalnie, więc jestem zadowolona. Małe wskazówki dawane przez całą książkę na końcu tworzyły tak spójną całość, że aż się zadziwiłam....

Udana kontynuacja !
Mimo, że pewne kwestie w fabule były przewidywalne to książka jest interesująca i wciąga.
Zdecydowanie polecam !

Uważam że jest to naprawdę udana kontynuacja. Mimo że domyśliłam się tożsamości czarownicy nie przeszkodziło mi to w dobrej zabawie. Ostatnie 100 stron śledziłam z ogromną ciekawością, bo napięcie było aż namacalne. Na pewno sięgnę po kolejny tom, by przekonać się, jak potoczą się losy bohaterów, których tak pokochałam w dwóch pierwszych częściach

Jak pierwsza część była ciekawa, tak tę drugą męczyłam blisko miesiąc i zmęczyć nie mogłam, aż w końcu dziś się udało. Motywacja do kontynuacji tej serii spadła mocno. Zero napięcia, zero akcji, zero chemii między Tristanem a Cecile. Tak interesująco rozpoczęta historia, a tak zmarnowana.

Kontynuacja „Porwanej Pieśniarki”, czyli pragnienie zemsty, brutalna walka o władze, a przede wszystkim o wolność, która często wymaga ofiary. Czy życie jednej istoty jest warte śmierci drugiej?
„Ukryta Łowczyni” w porównaniu do pierwszego tomu wypadła trochę słabiej. Powodem tego jest być może fakt, że praktycznie od początku książki można się domyślić kto jest...

Ta część najmniej mi się podobała z całej trylogii gdyż nagle książka zaczęła się dłużyć, Pojawiały się niektóre sytuację które spowalniały bieg wydarzeń, były nie potrzebne gdyż nic nie wniosły.

Dyskusje

2 188