Pocałunek zdrajcy

Erin Beaty Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Traitor's Trilogy (tom 1) literatura młodzieżowa
The Traitor Kiss
Zuzanna Byczek
Jaguar
literatura amerykańska magia manipulacja nadprzyrodzona moc niebezpieczeństwo podstęp szantaż ucieczka uczucie walka dobra ze złem wojna
The Traitor Kiss
Traitor's Trilogy (tom 1)
literatura młodzieżowa
Zuzanna Byczek

Królestwo bliskie wojny. 👑
Dziewczyna, która nie chce wyjść za mąż. 💍
Żołnierz, który musi udowodnić swoją wartość. ⚔️
Czy widzicie jak wszystko powoli łączy się w całość?
Sage Flower, dziewczyna w której ojciec rozbudził pasję do czytania i nauki. Żyła w świadomości, że sama może kierować własnym losem i wcale nie potrzebuje do tego męża. Osierocona, inteligentna i...

Ona dziewczyna kobieta pokrzywdzona przez los obserwatorka otoczenia która chce więcej ale nie wszystkiego, na pewno nie w prosty łatwy sposób.

"Pocałunek zdrajcy" lekko się czyta. Książka jest ciekawa i wciągająca. O ile kreacja głównej bohaterki jest bardzo dobra, to kreacja Aleksa trochę kuleje, jest on prawie pozbawiony wad. Opis świata przedstawionego intryguje, ale nie zaspokaja do końca ciekawości, brakuje mu trochę do pełnego obrazu rzeczywistości.

Nie dokończyłam - nie dałam rady. Nie uważam jednak ze książka jest zła - po prostu ciężko mi się ją czytało i nie mogłam się wciągnąć. Poza tym wątek wojska był chyba tu wciśnięty na siłę

Ostatnio zauważyłam tą książkę w bibliotece, do której często chodzę i stwierdziłam, że w końcu po nią sięgnę.
Czy żałuję? Ani trochę!

Początkowo książkę czytało mi się ciężko. Może przez to, że nie przywykłam do tego, aby czytać o armii, żołnierzach i innych tego typu sprawach kiedy myślałam, że akcja będzie zupełnie o czymś innym. Jednak z czasem... książka coraz...

Mam problem z tą powieścią, którą męczyłem kilka dni. Właściwie to zmuszałem się do jej czytania. Choć przecież młodzieżówka powinna być lekka i przyjemna w odbiorze, do czego usilnie próbował przekonać mnie Wydawca opisem na okładce książki. Niestety nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że to opowieść pełna tajemnic z elementem szpiegowskim i romansem w tle.
Patrząc...

"Pocałunek zdrajcy "
Bardzo lubię książki w których bohaterki nie są tylko "głupimi gęsiami" , których jedynym marzeniem jest znalezienie swojego księcia z bajki.
Sage od samego początku przypadała mi do gustu . Dziewczyna pokrzywdzona przez los , osierocona , a mimo to nie chcąca iść na łatwiznę. Głodna wiedzy , pyskata i przede wszystkim uparta. Ta mieszanka...

Wciągająca, ciekawa książka. Polecam

Książkę skończyłam czytać kilka dni temu, może nie była do książka, która wciągnęła mnie tak mocno, ze nie mogłam się od niej odkleic, dla której zarwałam noc. Nie. Jednak i tak zaciekawiła mnie ma tyle że przeczytałam ją dość szybko, mimo że orzez dłuższy czas nie mogłam się za nią w ogóle zabrać, czekała na swoją kolej na półce dość długi okres czasu. I niedługo zabieram...

Jest to tego typu fantastyka, gdzie elementów fantastycznych ze świecą szukać. Poza wyimaginowaną krainą i pseudo średniowiecznym światem nie znajdzie się tu nic nadprzyrodzonego. Zero magii, wróżek, aniołów, duchów. Nic. ALE... Jako "romans historyczny" książka jest naprawdę dobra. Intrygi i wciągająca fabuła, fajna główna bohaterka, kilka ciekawych wątków. Spodziewałam...

Dyskusje

• 2018