Wszystkie nasze Boginie-Matki

Wszystkie nasze Boginie-Matki
Self Publishing
2019-10-17
2019-10-17

Okładka książki Fabularie nr 2 (32) / 2023 Izabella Adamczewska-Baranowska, Marius Burokas, Mateusz Kaczyński, Zofia Krawiec, Natalia Królikowska, Michał P. Lipka, Marcin Mielcarek, Grzegorz Pełczyński, Redakcja magazynu Fabularie, Bączkowski Sławomir, Katarzyna Szaulińska, Emilia Walczak
Fabularie nr 2... Izabella Adamczewsk...
Okładka książki Fabularie nr 3 (30) / 2022 Wiktoria Bieżuńska, Darko Cvijetić, Victor Ficnerski, Iga Kowalska, Justyna Kowalska-Leder, Michał P. Lipka, Marcin Mielcarek, Joanna Ostrowska, Maciej Płaza, Zofia Posmysz, Redakcja magazynu Fabularie, Krzysztof Rewiuk, Justyna Sobolewska, Emilia Walczak, Miłosz Waligórski, Andrzej Woźniak, Olga Wróbel
Fabularie nr 3... Wiktoria Bieżuńska,...

Najlepsze określenie po przeczytaniu, które się nasuwa od razu na myśl: Specyficzna. Nie każdemu może przypaść do gustu. Książka jest prosta, niezbyt skomplikowana, nie trzeba wysilać głowy czytając. Niektóre historie są interesujące, inne dosyć proste. Poruszają problemy współczesnego świata takie jak : alkoholizm, zaburzenia psychiczne i bezrobocie. Plusem tej książki jest to, że bardzo łatwo i szybko można ją przeczytać. Jest to książka idealna w podróży. Przez swój format cyfrowy nie zajmuje dużo miejsca i mamy do niej łatwy dostęp.
Moim zdaniem warto po nią sięgnąć, żeby przeczytać coś nowego. Po głębszym zastanowieniu mogłabym przeczytać ją jeszcze jeden raz, chociaż nie jest w takim gatunku, który przeważnie czytam.

Momentami wciągające, momentami nużące. Trochę nierówne, końcówka mocno przeciętna. Jest potencjał nad którym warto pracować

Ciekawy debiut.

Ciekawy debiut.