Tak, kochanie

Okładka książki Tak, kochanie Tillie Cole
Okładka książki Tak, kochanie
Tillie Cole Wydawnictwo: Editio Cykl: Kaci Hadesa (tom 5.5) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Kaci Hadesa (tom 5.5)
2020-05-05
2017-04-23
Sylwia Chojnacka
Hades Hangmen Kaci Hadesa

rewelacyjna seria mrocznych chłopców i pięknych kobiet; każda ksiązka na swojego głównego bohatera z klubu; polecam

,,Tak, kochanie" to 5,5 część z serii Kaci Hadesa. Opowiada ona o dalszych losach bohaterów spotkanych w pierwszym tomie serii czyli Styxa i Mea i zbliżającym się ich ślubie.

Styx marzy o tym aby przemówić podczas składania przysięgi. Niby nic takiego ale dla niego jest to najbardziej stresująca sytuacja. Czy Styxowi uda się przemówić przed całym klubem składając przysięgę swojej wybrance serca?

Ta nowelka lekko różni się od poprzednich części, tutaj znajdujemy dużo uczuć i "słodyczy".

Ta część jest dopełnieniem całości, scementowaniem wszystkiego o czym mowa w serii Kaci Hadesa, czyli miłości czystej i prawdziwej, w tej części nie ma brutalnych opisów, wydarzeń drastycznych jest tylko istota sama w sobie, przysięga Styxa i Mae, i oni całość połączona na wieki. Polecam!

Ocena 8/10
Bardzo mocny cykl książek o bikerach i sekcie. Nie dla wszystkich. Mimo iż, czyta się szybko, a książki są dopracowane, to sama tematyka sekty i związane z tym opisy rytuałów są bardzo brutalne. Były momenty że trzeba było zrobić przerwę.
Daję wysoką oceną, bo wykreowany świat jest bardzo dobrze opisany, wręcz realistyczny. Tu nie można powiedzieć czy mi się podobało czy nie.
Zachęcam osoby o mocnych nerwach!

Ocena 8/10

To z pewnością najcieńsza książka z całego cyklu. Jednak jest wisienką na torcie, na którą bardzo długo czekaliśmy.

To w tej części nasi ulubieńcy powiedzą sakramentalne "Tak". Jednak czy w przypadku Milczącego Kata bedzie to takie proste?

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Po wstrząsającej części piątej, to opowiadanie było bardziej niż potrzebne. Pozwoliło oczyścić umysł i odpocząć od natłoku tragedii.

Miałam wrażenie, że autorka zdała sobie sprawę z tego, że poprzednio przekroczyła linię, zamykając w powieści tak wiele emocji, że tym razem dała nam czas na dojście do siebie.

To było potrzebne.

I tym razem pojawił się moment, w którym moje gardło się zacisnęło 😉

To z pewnością był pyton, który już niejednokrotnie pojawiał się u Styxa 😁

Bardzo dziękuję @czytanie_moja_pasja1987 za możliwość poznania ich historii i za Twoja cierpliwość do mnie 🤭🤪😘

A Was, kochani, mocno zachęcam do przeczytania tej serii!

🤎🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤎🤎🤎🤎

Długo męczyłam tę część, chociaż jest wyjątkowo krótka. Ocieka słodyczą aż do przesady, można cukrzycy dostać od samego czytania.

Mojego pierwszego spotkania z twórczością tej autorki zdecydowanie nie mogę zaliczyć do udanych. Historia Mae i Rivera nie wywarła na mnie żadnego wrażenia. Nie czułam ich emocji, nie czekałam na to, co wydarzy się dalej. Nie zmienia to jednak faktu, że moje romantyczne serce pokochało finał tej historii, a przede wszystkim przysięgę małżeńską Mae ❤️

Od początku bardzo polubiłam Mae i Styxa, to jak Styx przejmował się uczuciami Mae było cudowne.

Znakomicie pokazane przygotowania do wielkiego dnia bohaterów Katów od których wszystko się zaczęło. To, że ich spotkanie było przeznaczeniem nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Teraz po powiedzeniu sobie Tak zaczyna się ich nowe życie. Oby było pełne szczęścia i radości. A tym czasem czas na kolejną część.

Uwielbiam tą serię całym sercem. Nie mogłam się doczekać kiedy przeczytam kolejne części. Tillie Cole znowu mnie nie zawiodła. Pokazuje w piękny sposób, że miłość przychodzi w nieoczekiwanym momencie, czasami nawet w trudnych chwilach i powoduje, że wszystkie zmartwienia znikają kiedy ma się obok ukochaną osobę. Takiej miłości jak Styx i Mae życzę każdemu.

Dodaj cytat z książki Tak, kochanie