Sposób na Francuza

Alicja Skirgajłło Wydawnictwo: Editio Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Editio
literatura obyczajowa, romans
Editio Red

Książki słuchałam i oceniam czas z nią spędzony pozytywnie. Miła, lekka i przyjemna.

33/21
Tragedia.

Ta książka przed wszystkim jest zabawna ale strasznie drażniło mnie w niej to że było tam bardzo dużo wulgaryzmów. Dwoje dorosłych ludzi a słownictwo na poziomie nastolatków.

Zaczęła się dobrze, a potem było już tylko gorzej. Brak spójności. Czasami miałam wrażenie jakby nie była pisana przez dorosła osobę przez zawarte w niej słownictwo.

A zaczęło się tak dobrze...Myślałam, że wreszcie trafiłam na kogoś, kto umie pisać. Niestety w pewnym momencie coś zaczęło iść nie tak, a potem było już tylko gorzej. Nagle miało się wrażenie, jakby autorka zaczęła wpychać do fabuły wszystkie wątki znane światu z tego typu książek. Było tu wszystko. Ale nie to mnie dobiło w tej książce. Masakra dialogowa jaką tutaj...

Nie rozumiem jak ta książka może mieć 6,8 ocenę na tym serwisie (stan na 13.03.2021). Jak dla mnie GENIALNA!!
Jest w niej wszystko czego można oczekiwać po świetnej książce. Długo stała na mojej półce w kolejce do czytania właśnie przez oceny na różnych serwisach. Kolejny raz przekonałam się że nie będę się tym sugerować.
Ona: młoda, piękna, zadbana, bogata i zbuntowana...

Istna petarda. ❤️🔥🔥

Pomysł na książkę całkiem fajny. Chwilami można się pośmiać, ale niektóre teksty jak z gimnazjum.

bardzo mi się podobala. Teksty smieszne. Czasami Aurelia mnie wkurzała . Ta jej upartość masakra. Ale ksiazka bardzo fajna moim zdaniem

14/2021
Moja 2 książka autorki. Taka sobie, męczyło mnie czytanie. Nie rozumiem zachwytu nad tą książką. Momentami mnie mdliło od tej wazeliny.

Dyskusje

• 2020