Iwan

Okładka książki Iwan Roxie Rivera
Okładka książki Iwan
Roxie Rivera Wydawnictwo: Editio Cykl: Jej rosyjski obrońca (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Jej rosyjski obrońca (tom 1)
Editio Red
Przemoc Mafia Narkotyki

rosyjska mafia i problemy; warta przeczytania

rosyjska mafia i problemy; warta przeczytania

Ojj.. taka sobie. 5/10
Zapowiadała się na ciekawa lekturę, ale im dalej w las tym słabsza.

Ojj.. taka sobie. 5/10
Zapowiadała się na ciekawa lekturę, ale im dalej w las tym słabsza.

Erin to piękna, młoda kobieta, która dla swojej siostry Ruby jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Gdy dowiaduje się, że wpadła ona w kłopoty wówczas za wszelką cene postanawia jej pomóc. W tym celu udaje sie do niebezpiecznego, znającego bardzo dobrze podziemny światek Rosjanina Iwana. Bedąc pod wrażeniem Erin postanawia zrobić on dla niej wyjątek, by jej pomóc. W ten sposób zostaje wmieszany w wewnętrzne walki gangów miasta Houston.
"Iwan" to typowy, dość krótki ( książka ma zaledwie 123 strony) romans jakich na czytelniczym rynku jest wiele. Na drugi tom raczej się nie skuszę...

OMG. powiem tak może i dobra ale ja już jestem po takich książkach że ta jest dla mnie jedynie dzieckiem w świecie dark .Z kolejnych tomów chyba zrezygnuje ,Pozdrawiam

Książka "Iwan" opowiada historię Erin. Zdesperowana dziewczyna postanawia udać się do sali treningowej pewnego Rosjanina Iwana i błagać go o pomoc w odnalezieniu siostry Ruby oraz jej chłopaka Andreja. Dziewczyna jest gotowa zrobić wszystko, żeby ją uratować. Iwan nie miesza się w sprawy innych, swoją brudną przeszłość pozostawił za sobą, jednak dla dziewczyny robi wyjątek. Czyżby dziewczyna poruszyła jakąś cząstkę w tym twardym facecie? Czy odnajdzie siostrę?
Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie. "Iwan" ma zaledwie 123 strony, więc starcza na jeden krótki wieczór przy kawie. Autorka ma lekki styl i płynnie opisała historię, jednak zabrakło mi tu więcej fabuły, rozbudowania akcji, opisu bardziej szczegółowego postaci, wszystko jakby napisane po łebkach. Nie zdąży się polubić postaci, a już czas się z nimi rozstawać. Mam nadzieję, że następna część okaże się bardziej rozbudowana.

To było tak krótkie i pisane tak bardzo po łebkach, że zdaje się być bardziej opowiadaniem niż powieścią. Bohaterowie tacy nijacy, akcja niby jakaś jest, ale jednak nie do końca. Niby lekko i szybko, ale przyjemności wielkiej to tu nie ma.

1962

Jaka szkoda, że historia Iwana i Erin była tak krótka - z chęcią poznałabym więcej szczegółów. Ale tak to ciekawa, z szybką akcją historia.

W sumie to mam mieszane uczucia. Mało rozwinięta akcja, zbyt szybko zakończona....

,, Iwan" to książka, która pokazuje nam, ile jesteśmy w stanie zrobić dla rodziny! Ile znaczy słowo rodzeństwo!

Ivan to postać, w której ja osobiście się zakochałam. Stanowczy, opanowany mający serce z kamienia, ale czy aby na pewno?

Erin to dziewczyna, która ma tylko siostrę i zrobi dla niej wszystko.

Postać głównego bohatera została bardzo fajnie wykreowana a sama fabuła mnie wciągnęła.

Bardzo wyraźnym aspektem w książce, była walka o siostrę, walka z uzależnieniem i brakiem konsekwencji w podejmowanych decyzjach. Książka jest cieniutka, idealna na popołudnie przy ciepłej herbacie.
Polecam.

Erin to dziewczyna, która ma tylko siostrę i zrobi dla niej wszystko.

Postać głównego bohatera została bardzo fajnie wykreowana a sama...

„Ivan. Jej rosyjski obrońca” rozpoczyna się szybką akcją, bez zbędnych opowiadań, opisów - czytelnik dowie się wszystkiego w trakcie czytania. A teraz czas na akcję!
Erin zdesperowana tym, że nie może odnaleźć swojej siostry postanawia wybrać się do sali ćwiczeń Ivana Markowicza. Idzie tam, ponieważ chłopak Ruby - Andriej, kiedyś ćwiczył w tej sali sporty walki pod czujnym okiem Ivana. Dziewczyna ma nadzieję, że może Rosjanin chociaż słyszał gdzie aktualnie przebywa Andriej, bo tam też przebywa jej siostra.
Erin nie spodziewała się takiego widoku Ivana - wysoki, barczysty, dobrze zbudowany - uroda wyćwiczonego Słowianina. Kogoś, kto w swoim życiu już trochę przeżył, trochę widział, a wiekiem jest tak do niej podobny. Odepchnęła od siebie jednak te wszystkie myśli, bo dziewczyna miała jeden cel - znaleźć siostrę. Ivan trochę zaskakuje ją swoją odpowiedzią. Mianowicie nie chce się mieszać do spraw Andrieja i jego dziewczyny - Ruby ćpunki.
Czy w takim razie Erin zostanie sama z problemem poszukiwania swojej siostry? A może rosyjski obrońca zdecyduje się pomóc dziewczynie? A co jeśli oboje wpadną w tarapaty? Czy to Erin wciągnie Ivana w problemy? A może na odwrót?
„Ivan. Jej rosyjski” obrońca, to dopiero pierwsza część wspaniałej serii. To zaledwie ponad stu stronicowa opowieść, która zgrabnie wprowadza nas w całkowicie groźny świat. Ten świat będzie pełen gangsterów, mafii, narkotyków i przemocy. Odnajdziesz się tylko, gdy jesteś wpływowym, bogatym człowiekiem, albo gdy masz za sobą silnego obrońcę, na którym zawsze możesz polegać i który kocha Cię bezgranicznie.
Swoją drogą autorka bardzo sprytnie wszystko zaplanowała - pierwsza część jest króciutka i przyjemnie się ją czyta, wprowadza nas w świat Ivana i jego kolegów, a następne historie opowiedziane są w odrębnych częściach, w odrębnych #.
Dla miłośników romansów, jest to wspaniała propozycja, wspaniała odskocznia od dnia codziennego, historia prawie idealna. Zajrzyjcie, a przekonacie się.
Gorąco polecamy: Dobre Recenzje

• Mafia