Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera, Część 3

T.M. Frazier Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: The King (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Preppy: The Life & Death of Samuel Clearwater, Part Three
literatura obyczajowa, romans
9788366520295
Sylwia Chojnacka

♥️
To już ostatnia książka z serii Preppy. I muszę wam powiedzieć ,że ta książka była zupełnie inna. Znajdziemy tutaj dużo więcej uczucia niż w poprzednich częściach. Zaś ta książka należy nie tylko do Preppy'ego ,ale również do Dre.
Preppy nie sądził ,że spotka go coś takiego jak prawdziwa rodzina i dom. Dre jest dla niego wszystkim i będzie jej strzegł jak oka w głowie....

Oto nadszedł czas na poznanie finalnej odsłony spin offu serii "King" - powieści "Preppy: Życie i śmierć Samuela Clearwatera, Część 3", autorstwa T.M. Frazier. Odsłony, która wieńczy sobą niezwykłą relację o skomplikowanym związku Samuela i Dre, jak i też udziela nam odpowiedzi na najważniejsze pytania. Książka ta ukazała się oczywiście nakładem Wydawnictwa Kobiece, zaś...

Doczekałam, się zakończenia, na które czekałam.
Trzecia część Preppyego to zdecydowanie lekka lektura.
Pozbawiona zawirowań, brutalności. Tutaj liczyła się miłość, harmonia i spokój.
W tej części, nareszcie mamy doczynienia z tradycyjnym humorem, zakrapianym czarną naturą, lecz zdecydowanie jest to część inna niż poprzednie.
Emocjonalność nadal została utrzymana. Choć nie...

Zdecydowanie nie powinnam odkładać książek na tę samą półkę! 😂 Zupełnie mi zaginęła w akcji opinia o trzeciej ostatniej i finałowej części "Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwater'a". Jak sobie poradziła ostatnia część? .
Moim zdaniem najlepiej ze wszystkich. Ta część była taka jak ją sobie wyobrażałam. Pełna emocji, ale też humoru którym Preppy ociekał we wcześniejszych...

Wiecie czego żałuję najbardziej w tym czasie? Tego, że nie mialam okazji czytać wcześniejszych części tej historii! Chodzi tu oczywiście o całą serię King od @wydawnictwo.kobiece ! Normalnie moje życie się rozpadło, gdy dowiedziałam się, że jest to jednak kontynuacja! 💔
Co to jest za seria! Ten przystojniak z okładki uwielbia ostry seks, dobre naleśniki i mocne awantury!...

Ta część dłużyła mi się. Ogólnie w tym samym rytmie co reszta. Preppy i Dre wiją swoje gniazdko ale cały czas ktoś dybie na ich szczęście. Autorka ciekawie rozwiązuje historię 3 przyjaciół, którzy są bardzo niepokorni. Nawet najbardziej doświadczony przez los Samuel dostał coś dobrego. Najlepszy tekst serii "Nie będę zabijać nikogo siekierą bez pozwolenia".

Jako, że od samego początku pokochałam szalonego, pokrzywdzonego pana w oryginalnych stylizacjach.
Trzy części są tutaj niepotrzebne, bo wystarczyły dwie części, ale kasa, liczy się kasa.
Seria King sama w sobie jest bardzo mroczna, tam nie ma skrupułów. Czyta się szybko, momentami ubaw po pachy, a za chwilę można odczuć strach, ból i łzy bohaterów.
Byłam zła, że Prepyś...

***Recenzja***
Tytuł: ,,Preppy. Życie i śmierć Samuela Clearwatera"
Autor: T.M Frazier
Nakład: Wydawnictwo Kobiece

Życie i śmierć Samuela Clearwatera 1.
Jest częścią pierwszą serii "Preppy", ale i piątą częścią cyklu: The King. Czytałam dotychczas każdą z książek i byłam usatysfakcjinowana — raz bardziej, innym razem mniej, ale zawsze ;)

Książka dość brutalna i...

Wybornie się czytało. Kwintesencja całej serii King autorstwa T.M. Frazier przy czym dla mnie bezsensu dzielić na 3 części książkę którą można było spokojnie wydać w jednej części.
W niektórych momentach płakałam ze śmiechu, w innych ze smutku. Pokochałam od samego początku postać Preppiego ❤️

Niestety ta część jest równie słaba jak 2. Mało się dzieje, są dłużyzny, myslę, że można było z 2 i 3 części zrobić jeden tom, bardziej dynamiczny, w którym faktycznie byłaby akcja. A tak to dostalismy 2 tomy, w których połowa historii to nudy.

Całe rozwiązanie sytuacji z jego porwaniem, dlaczego się to zadziało jest totalnie bez sensu. Co się stało z kobietą z którą...

Dyskusje

• 2020