Chaos zmysłów

Okładka książki Chaos zmysłów
Pepper Winters Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Potwory z ciemności (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Potwory z ciemności (tom 3)
Twisted Together
Wydawnictwo Kobiece
2020-04-29
2020-04-29
Data 1. wydania:
2014-06-03
9788366520325
Emilia Skowrońska
cierpienie demony porwanie zemsta niebezpieczeństwo zabijanie pożądanie ból mrok uczucia seks dominacja niewolnica namiętność miłość

Ciągnęła się niemiłosiernie. Już dawno nie musiałam robić takiej przerwy od jakiejś książki. Cieszę się, że mam ją już za sobą. Jasne, to erotyk, więc dużo będzie takich scen opisanych, ale...no tutaj tego jest naprawdę za dużo. W poprzednich częściach również. Praktycznie cała fabuła to seks i reszta. Niezbyt też podobała mi się postać samego Q, Tess już nic nie mogła sama zbytnio zrobić, bo on zaraz był obrażony i jaki to on mocny nie jest i jakiej to on władzy nie posiada.

Pierwszy i druga część nawet przyjemnie się czytała. Natomiast tą miałam problem przebrnąć. Flaki z olejem.

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki/a/ów: 8/10
Okładka: 7/10
Kreatywność: 7/10

Najsłabszy tom. Autorka chyba zbyt wiele rzeczy chciała rozpisać, zbyt wiele wątków poruszyć, przez co książka się dłużyła.
Nie zrozumcie mnie źle, ta pozycja mi się podobała. Miałam wrażenie jednak, że wszystkiego jest zbyt dużo, co sprawiało, że nie miałam chęci czytać jej dalej. Początek podobał mi się bardziej niż koniec, myślę że był bardziej dopracowany.
Daję 7/10, ale to dlatego, że naprawdę polubiłam bohaterów. Gdybym nie znała możliwości autorki, ocena pewnie byłaby niższa.

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki/a/ów: 8/10
Okładka: 7/10
Kreatywność: 7/10

Przeczytałam, bo lubię zakończyć serię. Zdecydowanie za długa, momentami męcząca. Jednak po przeczytaniu całości podoba mi się takie zakończenie tej historii.

9/2021
FINAŁOWY TOM SERII,
W KTÓREJ ZACIERA SIĘ
GRANICA MIĘDZY BÓLEM
A PRZYJEMNOŚCIĄ

POŁĄCZYŁ ICH MROK, KTÓRY POWRACA, BY UPOMNIEĆ SIĘ O SWOJE

Dark romance, dark erotic. Seria dla ludzi o mocnych nerwach. 706 stron, spokojnie mogło by być zamknięte w 406. Nie lubię czytać takich cegieł.

9/2021
FINAŁOWY TOM SERII,
W KTÓREJ ZACIERA SIĘ
GRANICA MIĘDZY BÓLEM
A PRZYJEMNOŚCIĄ

POŁĄCZYŁ ICH MROK, KTÓRY POWRACA, BY UPOMNIEĆ SIĘ O SWOJE

Naprawde starałam się przeczytać do końca ale poległam -dlatego dałam 4 przez pół książki jest wszystko wałkowane w kółko traumatyczne wspomnienia tess i pragnienia Q które nie mogą się spełnić ehh , ciagle sceny seksu - naprawdę miałam wrażenie ze książka mogła spokojnie zamknąć się na 2 części albo na 200 stronach a nie przedłużonych i przynudnych 600. Chylę czoła tym którzy przebrnęli do końca, jak 1 i 2 cześć była ok tak ta ehhhh

Ostatnia część serii trochę mnie zaskoczyła.. to jaka połączyła ich więź było zdumiewające. Odnaleźli wspólną drogę.. początek nudny jak flaki z olejem ale od połowy zaczęła się jazda.. nie mogłam się oderwać od czytania.. to jaką przemianę przeszła Tess było zaskakujące.. najpierw wszystko straciła.. Q pomógł jej się odnaleźć.. a potem z własnej woli postawiła wszystko na jedną kartę chcąc poswięcic życie dla ukochanego. Jednak scena na ślubie była troche creepy.. no Suzette się postarała, wykonała zadanie po mistrzowsku, ale to co odwaliła na koniec to trochę chore.. ale jak można było wywnioskować nikt nie był bardzo zszokowany. Nie mniej jednak Suzette mnie urzekła i chciałabym poczytać kiedyś o niej i Franco. Myślę, że mogłaby być to dobra książka.

Na półkach: , , , ,

Uważam, że ta książka była jak najbardziej potrzebna i stanowi doskonałe uzupełnienie całości. Autorka w znakomity, przemyślany i wyczerpujący sposób pokazała nam, że do uleczenia takiej traumy, jakiej doświadczyła Tess, nie wystarczy miłość i dobry seks. Nie wystarczy pstryknąć palcami, aby o wszystkim zapomnieć.

Związek Tess i Q nie był prosty, ckliwy i kolorowy. Był za to tak prawdziwy, wyczułam między nimi tak głęboką i dozgonną miłość, tak głębokie zaufanie, jak chyba jeszcze nigdy u nikogo, w żadnej innej powieści... A przeczytałam ich mnóstwo.

Dżizas, Grey to przy tym wszystkim bajeczka dla nastolatek! Jak ja podziwiam Pepper Winters za to, że potrafiła tak prawdziwie i dogłębnie opisać nawet pełne brutalności sceny... A znęcanie się nad Q, złamanie tak silnego człowieka... cierpiałam razem z nim, z Tess. To było świetne!

"Chaos zmysłów" zasługuje na najwyższą ocenę. A przeczytać trzeba oczywiście całość.

Związek Tess i Q nie był prosty, ckliwy i kolorowy. Był za...

Książka według mnie beznadziejna, nie dotarłem do końca... w ogóle do mnie nie przemówiła.. jeśli ktoś lubi opisy seksu w 90% książki gdzie nic więcej się nie dzieje to jak najbardziej można przeczytać... dla mnie dno i wodorosty

Połowę książki męczyłam strasznie była tak nudna że masakra. Ale od połowy czytało się już lepiej była jakaś akcja🙂 Jak dla mnie najsłabsza część