Dziewczyna kłamcy

2019-04-24
2019-04-24
Szymon Kołodziejski
Szymon Kołodziejski

Miejscami było nudnawo i przewidywalnie. Daje gwiazdkę więcej za końcówkę, której się nie spodziewałam.

Bardzo dobry thriller !
Ciekawa historia, emocje, realistyczna historia, niezagmatwa, napisana prostym językiem w lekkiej formie, ale nie zbyt prostym po prostu przyjemna lektura. Na razie TOP w tym roku. Polecam.

Bardzo dobry thriller !

Świetna wciągająca historia,bardzo polecam:)

Świetna wciągająca historia,bardzo polecam:)

Historia jest dość krótka, ale ciekawa. Przez większość książki byłam wciągnięta, zaciekawiona ale też momentami, gdzie niewiele się dzieje panowała nuda. Opowieść jest fajnie napisana, wymyślona, nie zawiera rzeczy niepotrzebnych ale brakowało mi napięcia, sama końcówka zaskakuje choć nie ma fajerwerków. Długo czytałam (Brak czasu) i cieszę się, że już mam to z głowy.

Wciągająca powieść kryminalna, która zaczyna się trochę od końca - dziewczyna, która uciekła ze swojego kraju dziesięć lat wcześniej musi do niego wrócić żeby stawić czoło mordercy, przez którego musiała uciec. Tylko czy to na pewno jest morderca czy człowiek niesłusznie uwikłany?
Ciekawie poprowadzona fabuła, stopniowane napięcie, fajne zwroty akcji. Polecam.

Seryjny morderca, trudne śledztwo i całkowity brak pewność komu można zaufać. Pięć zbrodni, długie lata odsiadki w szpitalu psychiatrycznym. Jednak po dziesięciu latach morderstwa zaczynają się powtarzać - z kanału zostaje wyłowiona kolejna zamordowana kobieta. Naśladowca? A może wyrok odsiaduje niewinny człowiek?
Wciągająca pozycja. Podczas czytania czułam się jakbym brała udział w historii, która się rozgrywa. Miałam wrażenie, że znów studiuję i mieszkam w akademiku. Wspaniałe uczucie 💕
Książka bardzo dobrze napisana, zrozumiałym językiem. Nie ma w niej przynudzania ani zbyt szybkiej akcji. Idealna. Każdy bohater pełni jakąś przemyślaną rolę. Klasycznie pojawia się również wątek miłosny, dzięki któremu wzrasta napięcie.

Wciągająca pozycja. Podczas czytania czułam się jakbym...

Dobra fabuła, niezła intryga, ma kilka wad i momentami autor odlatuje i chyba w pewnym momencie zbyt dużo gałęzi.. :) Ale pozytywnie.

Jestem pod wrażeniem fabuły i przeprowadzonej akcji w ksiazce. Naprawde dobra! Pochłonełam w 3 dni czytajac w kazdej wolnej chwili. Naprawde polecam! Dałabym takie 8 i poł!

Całość słaba, sytuację trochę ratuje kilkanaście (dosłownie) ostatnich stron, ale stosunek czasu do przyjemności niekorzystny ;)

Początkowo podeszłam do niej sceptycznie, jakoś wolno się rozkręcała, a kiedy fabuła podążała tak jak myślałam uznałam ją za przewidywalna. Jakie było moje zdziwienie przy ostatnich stronach!! Dlatego daje 8⭐️, rzadko zakończenie mnie zaskakuje.

Catherine Ryan Howard Dziewczyna kłamcy Zobacz więcej