On cię okłamuje

Wydawnictwo Kobiece
Lying To You
kryminał, sensacja, thriller
Ryszard Oślizło

Nie zachwyciła mnie ta książka...są emocje...jest niewiadoma, ale ogólnie zmęczyła mnie, a nie zainteresowała.

Książka na początku zapowiadała się niezle chociaż już sam tytuł wskazywał ze Mark jest jednak winien, coż mogę stwierdzić ze czytało mi sie ją dobrze chociaż koniec był przewidywalny.

Nie mogłam się od niej oderwać. Były w niej też momenty napięcia.

Pokrętna, pełna niedomówień historia, o której opowiada książka "On cię okłamuje", to dramat psychologiczny z elementami kryminału. Nie ma tu atmosfery napięcia, tajemnicy, a raczej oczekiwanie na wyjaśnienie spraw z przeszłości i dążenie do odkrycia prawdy. Historia jest dość przewidywalna. Żaden z bohaterów nie był sympatyczny, a główna bohaterka Jess to postać...

Fajnie i przyjemnie się czytało. Polecam świetny thriller.

Czytając opis treści spodziewałam się dużego woooow, ale..... zawiodłam się. Męczyłam się trochę czytając tę książkę, nie mogłam doczekać się końca, który i tak był przewidywalny i nie odkrył nic nowego. Nuda.

"ON CIĘ OKŁAMUJE" AMANDA REYNOLDS

Książka z gatunku thriller psychologiczny.

Świetnie napisana powieść. Zaskakująca fabuła, niebanalny styl i język. Niesamowicie wciąga od pierwszych słów do ostatniej kropki. Tak, niestety nie domyśliłam się prawdy a zakończenie wbiło mnie w fotel.. Dałam się zwieść i nie ujrzałam sama prawdy. Lubię, gdy tak jak tutaj nie wszystko jest...

Fabuła miała potencjał, nie został on wykorzystany. Nie chce tu spoilerować, jednak książka zawiera zbyt wiele niedopowiedzień. Bardzo łatwo odgadnąć jaki był rzeczywisty przebieg zdarzeń, natomiast na koniec następuje spore zaskoczenie. Dla mnie 6/10.

Trzyma w napięciu intryguje warta przeczytania

Jess budzi telefon z wiadomością o śmierci matki, z którą nie widziała się 10 lat. Najmłodsza z czwórki rodzeństwa. Ma trzech braci, wspólną matkę alkoholiczkę i różnych ojców. 36-letni bracia bliźniacy Mick i Tony odsiadują wyrok, 31-letni Will to właściciel firmy ogrodniczej i młody tata.
Jess nie była tak długo w rodzinnym miasteczku, bowiem mieszka tu Mark Winter, który...

Dyskusje

• 2019