On cię okłamuje

2019-09-04
2019-09-04
Ryszard Oślizło

więcej Więcej

Nie wiem dlaczego przeczytałam do końca. Myślalam ,że coś się zmieni... Zmarnowany czas. Nie polecam

„On cię okłamuje” Amanda Reynolds.

Mark Winter to były nauczyciel, który został oskarżony przez swoją uczennicę o próbę gwałtu podczas balu maturalnego.
Mężczyzna zostaje skazany na trzy lata więzienia, choć cały czas twierdzi, ze jest niewinny. W niewinność Marka wierzy tez Karen Winter, jego żona, która stara się przez cały czas wspierać męża i bronić go przed atakami...

Nie zachwyciła mnie ta książka...są emocje...jest niewiadoma, ale ogólnie zmęczyła mnie, a nie zainteresowała.

Książka na początku zapowiadała się niezle chociaż już sam tytuł wskazywał ze Mark jest jednak winien, coż mogę stwierdzić ze czytało mi sie ją dobrze chociaż koniec był przewidywalny.

Nie mogłam się od niej oderwać. Były w niej też momenty napięcia.

Pokrętna, pełna niedomówień historia, o której opowiada książka "On cię okłamuje", to dramat psychologiczny z elementami kryminału. Nie ma tu atmosfery napięcia, tajemnicy, a raczej oczekiwanie na wyjaśnienie spraw z przeszłości i dążenie do odkrycia prawdy. Historia jest dość przewidywalna. Żaden z bohaterów nie był sympatyczny, a główna bohaterka Jess to postać...

Fajnie i przyjemnie się czytało. Polecam świetny thriller.

Czytając opis treści spodziewałam się dużego woooow, ale..... zawiodłam się. Męczyłam się trochę czytając tę książkę, nie mogłam doczekać się końca, który i tak był przewidywalny i nie odkrył nic nowego. Nuda.

"ON CIĘ OKŁAMUJE" AMANDA REYNOLDS

Książka z gatunku thriller psychologiczny.

Świetnie napisana powieść. Zaskakująca fabuła, niebanalny styl i język. Niesamowicie wciąga od pierwszych słów do ostatniej kropki. Tak, niestety nie domyśliłam się prawdy a zakończenie wbiło mnie w fotel.. Dałam się zwieść i nie ujrzałam sama prawdy. Lubię, gdy tak jak tutaj nie wszystko jest...

Fabuła miała potencjał, nie został on wykorzystany. Nie chce tu spoilerować, jednak książka zawiera zbyt wiele niedopowiedzień. Bardzo łatwo odgadnąć jaki był rzeczywisty przebieg zdarzeń, natomiast na koniec następuje spore zaskoczenie. Dla mnie 6/10.

• 2019
  • Przeczytane 2019