Mój ojciec jest mordercą

Okładka książki Mój ojciec jest mordercą
Rachel Caine Wydawnictwo: Filia Cykl: Stillhouse Lake (tom 2) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
2017-12-12
Kinga Markiewicz
Kinga Markiewicz

Druga część nieco słabsza od pierwszej, ale w dalszym ciągu niezła. Pozostałe części do zapomnienia.

Akcja pędzi tutaj szybciej niż w poprzednim tomie. W każdym rozdziale coś się dzieje i mimo prawie 500 stron, historia tak wciąga, że nie wiadomo kiedy się ją skończyło. I chce się więcej.

Druga część książki Rachel Caine po jej pierwszej części "Żona mordercy" zdecydowanie bardziej mi się podobała. Fantastycznie wymyślona fabuła trzymająca w napięciu do samego końca! Polecam!

Bardzo podobał mi się pierwszy tom pt. "Żona mordercy", dlatego też sięgnęłam po następy tom tej serii.
W drugim tomie dostałam coś zupełnie innego, początkowo miałam wrażenie, że nie czytam kontynuacji. Fabuła pokazana z perspektywy 4 bohaterów znacznie odróżniała drugą część od pierwszej.
Książka była nieco za bardzo zagmatwana.
Pierwszy tom mocno mnie zaskoczył, gdyż ciągle źle obstawiałam. "Mój ojciec jest mordercą" jest dość przewidywalną książką, nie zaskoczyła mnie na tyle, na ile oczekiwałam. Również uważam, że na tym tomie powinna się zakończyć seria Stillhouse Lake, nie wiem czy sięgnę po następne tomy.

Książka była nieco za bardzo zagmatwana.
Pierwszy tom mocno mnie zaskoczył, gdyż...

Nie jestem pewna co, ale coś mi brakowało w tej książce więc opinia o gwiazdkę niższa niż 1 część

CAWPILE rating: 6/10*

O ile podobał mi się pierwszy tom tej serii, tak mam wrażenie, że w tym wszystko jest zagmatwane i nie ma do końca sensu. Działania bohaterów są dziwne, działania FBI są dziwne, dzieci mnie irytują (chociaż akurat jestem w stanie pojąć, skąd się biorą ich zachowania i wybory). W ogólnym rozrachunku to nie podobało mi się zbytnio i nie będę kontynuować serii.

Książka jest bardzo brutalna. Momentami dla mnie aż za bardzo.

CAWPILE rating: 6/10*

To druga część serii, po którą sięgnęłan i śmiało mogę powiedzieć, że drugi tom był znacznie lepszy od pierwszego. Rozbudowana fabuła pokazana z perspektywy kilku bohaterów, pokazała jak na każdego z nich wpływa posiadanie mordercy w rodzinie. Osobiście uważam, że seria ta powinna skończyć się na drugim tomie, ale za jakiś czas pewnie chwycę trzeci tom. :)

Chwilę mi zajęło zanim zdecydowałam się sięgnąć po kolejną część mimo, że pierwsza mi się podobała. Druga część skupia się na próbie złapania Melvina. Ma wielu narratorów przez co w miarę na bieżąco wiemy co kto myśli na dany temat. Ciekawe zaskoczenie historii.

Jak dla mnie jest to znacznie lepsza część od pierwszej. Bardziej trzyma w napięciu czytelnika.

" Mój ojciec jest mordercą " Rachel Caine to drugi tom cyklu Stillhouse Lake.

Na początku akcja bardzo się wlecze, dopiero z czasem nabiera tempa. Niestety całość nie przypadła mi do gustu. Było w niej coś co nie pozwalało mi się skupić. Nie jest to zła książka ale po prostu nie dla mnie.

" Mój ojciec jest mordercą " Rachel Caine to drugi tom cyklu Stillhouse Lake.