Mój ojciec jest mordercą

Rachel Caine Wydawnictwo: Filia Cykl: Stillhouse Lake (tom 2) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Killman Creek
Stillhouse Lake (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
Mroczna strona
Kinga Markiewicz

No naprawdę niezła...pełna zwrotów akcji i dosyć nieprzewidywalna...

Gina wygrała walkę ratując dzieci przed mężem, który okazał się mordercą. Odkąd zostal skazany, Gina wraz z dziećmi ukrywa się w miejscach, gdzie ma nadzieję, że Melvin jej nie znajdzie. Przeprowadzając się do Stillhouse Lake była przekonana, że to jej ostatnia przeprowadzka, i że koszmar się skończył. Jednak Melvin ucieka z więzienia i grozi Ginie. Kobieta wraz z...

12/52/2021

Książka do połowy strasznie mi się ciągnęła dopiero potem akcja się rozkręciła i wciągnęła mnie, wiedząc, że jest więcej części nie spodziewałam się zakończenia. Nie wiem czy sięgnę po kolejną część.

Książka bardzo mi się podobała, chyba nawet bardziej niż pierwsza część, w którą na początku nie mogłam się wkręcić. Czuję ogromną sympatię do głównej bohaterki i szczerze jej współczułam. Na pewno sięgnę po kolejne części.

Cała seria doskonała bardzo mnie pochłonęła cała ta seria cały czas pamiętam co się tam działo.

Dziś podjęłam decyzję o przerwaniu książki. Dobrnęłam do 22 rozdziału, z bólem. Fabuła nudna, wszędzie jacyś tajemniczy wrogowie, wręcz walka z wiatrakami, bohaterowie infantylni. Myślałam, ze uda mi się ją skończyć, ale jest tyle ciekawych książek więc po co męczyć się przy tych słabych?.

Trzyma poziom poprzedniej części.

Druga część opowieści, mi osobiście się na prawdę podobała. Przeczytana w jeden dzień, bardzo mnie zaciekawiła. Chociaż momentami miałam wrażenie, że niektóre strony są aż naciagane to czytało się na prawdę przyjemnie. Zobaczymy jak pozostałe 2 części.Polecam.

Jest to rzadkość ale muszę napisać, że dużo lepsza niż pierwsza część

Dyskusje

• 2019