Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

debiut literacki literatura angielska manipulacja matka nienawiść syn thriller

Oficjalne recenzje i

On, ona i jego matka

Link do recenzji

Średnia jeżeli chodzi o thriller, trochę lepsza jako dramat obyczajowy. Jednak dobrze się czytało, na nudne wieczory w sam raz.

Bardzo dobra. Przerażająca jest teściowa kochająca nadopiekuńczo syna , jednak przerażająca jest dziewczyna z takim charakterem jak bohsterka.

3/4 książki słuchałam w audiobooku i wtedy uważałam, że jest całkiem spoko, ale ostanie 100 stron czytałam i to była cholernie nudna masakra.
Na pewno nie nazwałabym tego thrillerem,
a bardziej dramatem obyczajowym. Ogólnie kłamstwa i zagrywki, które się pojawiły, były spoko, ale nie wzbudzały emocji. Zresztą jak cała książka. Mam wrażenie, że była za bardzo rozwleczona, a...

Faktem są opinie,że ksiązka jest dosyć przewidywalna,zwłaszcza pod koniec, ale mimo wszystko bardzo przyjemnie się ją czyta :) jest intryga i mrok, no i jakże aktualny zawsze temat- teściowa :D
Polecam, trzyma w napięciu :)

Dziewczyna, chłopak oraz jego matka układ znany i relacje znane jak świat. Zakompleksiona swoim pochodzeniem dziewczyna poznaje bogatego i dobrze ustawionego chłopaka, który jest oczkiem w głowie swojej matki. Robi wszystko by owinąć go sobie wokół palca i korzystać z jego dobrodziejstw złotej karty...jakby powiedział to mój tata chce się bawić a nie ma za co 😂 Czy wygra...

Jedno co można powiedzieć na pewno to to, że szarga nerwy, a o to chodzi w tym gatunku. Psychologicza emocjonalna huśtawka kobiet nie mogących zająć odpowiedniego miejsca w życiu mężczyzny.

Ciężko mi się czytało. Cherry i Laura drażniły mnie . Spodziewałam się lepszej historii

"Jej zdaniem, wydarzenia cementowały związki, pozwalały przenieść je na inny poziom. Im więcej ludzie razem robili, im więcej tworzyli wspólnych wspomnień, tym dłuższy wydawał się związek, a tym samym wzrastała jego jakość."

Laura, Cherry i Daniel, trójkąt wokół którego toczy się cała historia.

Laura wydaje się mieć wszystko, piękny dom, pieniądze, syna, który spełnia swoje zawodowe marzenia. Jedyna rysa w jej życiu to małżeństwo, które nie jest szczęśliwe.
Cherry natomiast to jej totalne przeciwieństwo. Młoda, atrakcyjna kobieta, ale nie posiadająca wykształcenia, dobytku, a jej ambicje są...

Dobrze mi się czytało, mimo dosyć banalnego pomysłu. Postacie wpisują się w kanon typowych charakterów. Nieco przerważliwiona matka, która chce jak najlepiej dla swojego syna; jej syn, postać idealna - taktowna, uprzejma, pracowita, optymistyczna; jego dziewczyna, desperacko próbująca się wspiąć wyżej po drabinie społecznej; w końcu i jej matka, poczciwa, pracująca kobieta....

1 896
    1 143