W żywe oczy

JP Delaney
kryminał, sensacja, thriller 424 str.
Believe Me
Otwarte
kryminał, sensacja, thriller

Believe Me
Otwarte
kryminał, sensacja, thriller

Kup książkę

Oj wymęczyła mnie ta książka. Nawet nie wiem, co napisać. Czyta się błyskawicznie dzięki krótkim rozdziałom, jednak jak dla mnie powieść jest co najmniej dziwna. Tak jak podobała mi się "Lokatorka" tak "W żywe oczy" mnie rozczarowała. Przekombinowana, absurdalna, nie czytałam z zapartym tchem i gryzieniem pazurów, brak napięcia, brak emocji, irytująca główna bohaterka....

"Każdy z nas zamieszkuje własną rzeczywistość"
Książkę czyta się bardzo szybko- zwinna akcja. Ciekawy temat psychopatii w wersji mocnej.
Fajny pomysł z podziałem na role, do końca nie wiedziałam, kto jest kim tak naprawdę a kto udaje. Polecam, książka przeczytana w 2 dni 😊

to była bardzo dobra ksiazka! lepsza niż Lokatorka.

Słaba i to bardzo.
Aktorka, a nie przepraszam studentka aktorstwa, zatrudniona żeby rozwiązać zagadkę kryminalną.
Tak, bo studentka jest odpowiednią osobą do takiego zadania.
Cała fabuła naciągana i niespójna. Główna bohaterka irytująca.

Kiedy jakiś czas temu głośno było o kolejnej książce JP Delaney’a, pt. „W żywe oczy” czytelnicy podzielili się na dwa obozy – zachwyconych lekturą oraz tych, na których nie wywarła ona większego wrażenia. Twórczość autora nie była mi obca -wszak wcześniej czytałam dobrą w mojej ocenie „Lokatorkę”. Mimo to nie sięgnęłam po nią niesiona falą kolejnej nowości na rynku.

W...

O ile "Lokatorka" podobala mi sie bardzo, wbrew ogolnej opinii, tak tym rzem, rowniez wbrew ogolnej opinii - spadly mi kapcie z nog. Ta ksiazka robi taka rewolucje w glowie, ze nie da sie przestac o niej myslec i jeszcze dlugo po zakonczeniu rozmyslalam o glownych bohaterach. Pomysl rewelacja, autor wodzi za nos czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. Nic tylko czytac,...

Rozczarowująca, mało zaskakująca, główna bohaterka zachowuje się jak rozwydrzona nastolatka, jej narrację trudno się czyta... spodziewałam się więcej po tej pozycji.

Niezła, bardzo interesujące wykorzystanie metody Stanisławskiego jako elementu kreacji głównej bohaterki. Do samego końca nie wiadomo kiedy kłamie, a kiedy jest szczera.

Coś w tej książce nie zadziałało. Dla mnie przynajmniej. Nie jestem w stanie jej dokończyć. Odłożyłam na potem, ale to "potem" odkładam na kolejne "potem" a to znaczy, że do niej już nie wrócę. Nie wciągnęła, więc trudno.

" W żywe oczy" to jeden z tych thrillerów , w których czytelnik nie do końca nadąża za przewrotnością fabuły i sam daję się zaplatać w kłamstwa bohaterów. Nie wie już co jest prawdą a co imaginacją, a przy scenie końcowej jego mózg to papka.Tak właśnie było ze mną. Jak już zaczynałam kogoś podejrzewać, nagle okazywało się,że to bujda. Jednak to dobre uczucie podczas...

Dyskusje

1 565