W żywe oczy

2018-09-05
Anna Gralak
Anna Gralak
Inne

Bardzo podobał mi się format tekstu, standardowa narracja od czasu do czasu przybierająca formę sztuki. Super.
Polubiłam główną bohaterkę / narratorkę, a jeszcze bardziej autora za pomysłowość i ciągłe trzymanie mnie w niepewności.
Szukałam czegoś głupiutkiego i lekkiego, żeby mój, nadgryziony covidem mózg, dał sobie radę, ale to wcale nie było głupie. Czułam jakby autor...

Uwielbiam wszelkie nawiązania do innych autorów, poetów, poezji i mitów, tutaj się nie zawiodłam.

Jakiś czas temu przeczytałam książkę " W żywe oczy" J. P. Delaney i chce Wam powiedzieć o niej kilka słów.

Jest to książka która mi się strasznie szybko czytało! Jak dla mnie najlepsza pozycja autora ( oczywiście z których dotychczas czytałam, każda kolejna wydaje mi się nie dorównywać tej do pięt 🤓).
Autor totalnie Mnie w niej wywiódł w Pole ❗

Przeczytałam sporo tego...

Bardzo ciekawe zagrania psychologiczne i pokazanie aktorstwa w innym świetle, niekoniecznie reflektorów ..

Thriller "W żywe oczy" jest moim pierwszym spotkaniem z panem J.P.Delaney'em i stwierdzam, że bardzo udane i na pewno nie ostatnie.

Pozycja bardzo dobra, jest tu wszystko co potrzebuje powieść, by stała się pełnoprawnym thrillerem.

Do samego końca mocno trzymała w napięciu. Pełna tajemnic, plot twistów, że czasami, aż że zdumienia mnie przytykało.
Powieść czytało się...

Do połowy książki uznałam historię za ciekawą, ale później zaczęła mnie ona za bardzo męczyć. Jak dla mnie trochę surrealistyczna opowieść. Ta ksiazka nie przypadła mi do gustu, stąd ocena 5/10

trochę to wszystko wydumane. to ciekawy temat, ale mam wrażenie, że autor nieco tu przedobrzył. momentami gubiłam się w tej intrydze.

Książka naprawdę trzyma w napięciu, ciągłe zwroty akcji , zagadki , tajemnice powodują że naprawdę szybko ją się czyta , ponieważ chcemy się dowiedzieć kto zabił żonę Patricka. Ciągle analizowałam wydarzenia z książki jak już wydawało mi się że jestem w stanie je logicznie wytłumaczyć coś się stawało takiego że z zapartym tchem czytałam dalej .

Jedna z najlepszych książek które czytałam ! Autor powoduje ,ze czytelnik sam nie wie komu wierzyć

Wciągająca, przeczytałam jednym tchem, bardzo płynna, fajnie skonstruowane dialogi, krótkie rozdziały, ciekawa fabuła, wyrazista główna bohaterka. Trochę za dużo wplecionej tej poezji i jak dla mnie to autor trochę za bardzo skupił się na sztuce aktorstwa niż na tym, żeby było z dreszczykiem jak na thriller przystało. Raczej ciarek nie było tutaj. Nie udało mu się mnie...

2 247
    1 635