Ja, inkwizytor. Sługa Boży

więcej Więcej

Są opowiadania dobre, są też i kiepskie. Ocena jest średnią ;)

Zachęcony pochlebnymi opiniami mojej rodzicielki zdecydowałem się sięgnąć po tą książkę. Może nie żałuję czasu spędzonego nad nią, ale gdybym mógł cofnąć się w czasie to raczej nie czytałbym jej drugi raz. Próbowałem przeczytać kolejną część, jednak główny bohater tak mnie odrzuca, że nie jestem w stanie tego zrobić.

Sięgnąłem po ten tytuł, gdyż chciałem na własnej skórze przekonać się, jak to naprawdę jest z tym cyklem inkwizytorskim? Przez niektórych bardzo zachwalany, a przez innych nisko oceniany. Po skończonej lekturze wiem już, że po resztę książek z tego cyklu na pewno nie sięgnę. Sam pomysł na fabułę mnie zaciekawił. Uważam jednak, iż został on przez autora niewykorzystany w...

Książkę bardzo dobrze się czytało, jednakże czasami miało się dosyć opisów scen erotycznych. Jednakże bardzo dobry pomysł na fabułę.

Cykl inkwizytorski, trochę takie porno książkowe, troszkę też gore.

Zapomniałem, że czytałem chore ilosci fantasy za dzieciaka, pora je pododawac... Przeczytałem trochę książek w młodości :) . To książka z mojej półki "różności", wrzucam tu te setki książek które przeczytałem w życiu w latach 2000-2019.

Dobrze się czyta, ale z czasem formuła wydaje się trochę zbyt powtarzalna. Zasadniczo na plus i do polecenia. Na wakacyjna lekturę idealna.

Jako, że jestem świeżo po obejrzeniu serialu "Wiedźmin" pierwsze z czym mi się skojarzyła ta książka, to właśnie z nim.
Ciekawa, silna i niełatwa do polubienia postać inkwizytora... Natomiast jak już się go polubi, a on zrobi jedną z tych swoich brutalnych zagrywek aż człowiek się zastanawia, czy wszystko z nim w porządku, że dalej mu się postać podoba...
Nie wiem czemu,...

Pierwsze 11 tomów serii trzyma poziom. Mordimer w alternatywnej hiostorycznej rzeczywistości. Ciekawy byłby serial. Polecam!

dałbym może wyższą ocene gdyby autor darowałby co rozdział opisów seksu, gwałtu czy pieszczot seksualnych ale sama historia to nawet momentami zaciekawiała

Muszę przyznać ,że to rewelacyjne Fantasy, ale normalnie aż wstyd mi było ,przed lustrem ,że nie jestem w stanie oderwać się od przygód wątpliwego moralnie fanatyka religijnego ,który by pół świata zaciągnął do katowni. I to chyba najlepsza zachęta dla niezdecydowanych. W każdym razie ja na razie nie będę sięgał po następne części ponieważ inkwizytorskie okropności są...

11 657
    2 781