Dlaczego PiS wygrał wybory

Techpedia.pl
2018-05-31
2018-05-31
geopolityka polityka historia

Zgadzam się z jednym z przedmówców, że warsztat naukowy autora jest zerowy. Na dodatek ma chyba jakiś kompleks Bartosiaka.

Szkoda czasu na opis tego co się autorowi wydaje. Warsztat dziennikarski i naukowy zerowy. Nie polecam

Interesuję się polityką od dawna i od dawna czekam na książkę, która rozprawi się z pewnymi mitami. To, co zrobił autor niniejszej publikacji przypomina mi jednak wiwisekcję. To najbardziej brutalna książka polityczna jaką kiedykolwiek czytałam. Nie ma w niej nic miłego, pięknego, wzniosłego. Pomimo tego, że raczej przypomina książkę naukową, czyta się ją jak kryminał, z zapartym tchem. Podobno Frank Sinatra nagrał najsmutniejszą płytę, a Pan Piotrzkowicz napisał najsmutniejszą książkę o polityce w ogóle.

Moja opinia wobec tej przeczytanej książki jest jak najbardziej NA TAK !! I bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.
Czyta się ją bardzo lekko, mimo naukowego wręcz podejścia przez Autora do zawartych w niej treści. I DRODZY CZYTELNICY, NIE SĄDŹCIE PROSZĘ "KSIĄŻKI PO OKŁADCE", gdyż zawarte w niej treści są dużo bardziej potrzebne do zrozumienia tego co dzieje się na świecie, aniżeli tylko nasze "podwórkowe" POPiSowskie rozgrywki, o których de facto jest mikroskopijna ilość w stosunku do całej treści.
Moim zdaniem Autor nadał trochę nie fortunny tytuł temu DZIEŁU, w jakże dzisiejszym emocjonalnym podejściu do polityki. Wypełnił On lukę w brakującym i potrzebnym naukowo-dziennikarskim opracowaniu zakulisowych działań polityków, oraz priorytetów narodowych państw. Które to niestety od wieków niezmienne działania, za sprawą telewizji wdarły się już na stałe pod nasze strzechy.
Uświadomiłem sobie po tej lekturze, że dla nas Polaków są te wszystkie opisane wydarzenia niestety ale dużo ważniejsze, niż takich Niemców, Francuzów, czy też Włochów, ponieważ MY DZISIAJ możemy WYGRAĆ ZAMOŻNOŚĆ naszego kraju DLA NASZYCH DZIECI i tak wiele dobrego dla niego i potomnych zrobić, ale i stracić praktycznie wszystko z byciem Polakami włącznie.
I na koniec dodam, że moim zdaniem tytuł dla tej książki powinien brzmieć trochę bardziej sensacyjnie i po Amerykańsku, np: "Zakulisowe działania władców świata, którzy od wieków niezmiennie marzą o hegemoni nad słabszymi". Ale to jest moje, skromnego czytelnika zdanie, które nasunęło mi się po przeczytaniu tej lektury.
Dlatego polecam pozycję autora PANA PIOTRZKOWICZA i proszę uczmy się myśleć mniej telewizją, a więcej samodzielnie poprzez zdobywanie WIEDZY w sposób mniej wygodny, ale bardziej potrzebny i zdrowy.
Dziękuję Autorowi i pozdrawiam wszystkich myślących czytelników

• Do kupienia
  • Geopolityka