Na polanie wisielców

Robert Dugoni Wydawnictwo: Albatros Cykl: Tracy Crosswhite (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
In the Clearing
Data 1. wydania:
2016-05-17
Albatros
In the Clearing
Tracy Crosswhite (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Andrzej Szulc

Myślę, że to najlepsza część jak dotychczas. Niespodziewane zakończenie. Choć uważam za niepotrzebny wątek przestępstwa toczącego się w Seattle, trochę spłaszczony i jakby wciśnięty na siłę, a myślałam, że będzie ciekawa historia. Poza tym reszta na plus!

Kolejna wspaniała część kryminału. Świetna fabuła , wartka akcja oraz napięcie trzymające przez całą książkę.
Polecam przeczytać

Na półkach: , , , , ,

Kolejny tom cyklu, nie gorszy niż poprzednie :)

Bohaterka tym razem rozwiązuje zagadkę śmierci młodej dziewczyny sprzed 40. lat i równocześnie tajemniczego morderstwa "w teraźniejszości".

POLECAM!!! POLECAM!!!

Sama zagadka kryminalna jest intrygująca natomiast schemat historii jest poniekąd powieleniem poprzednich dwóch części opowieści o Tracy. To powoduje, że ciekawość czy emocje są dużo niższe niż przy poprzednich opowieściach.

Robert Dugoni bardzo dobrze skonstruował ten kryminał. Mamy morderstwo, śledztwo, wszystko utrzymane w tonie, co też będzie na następnej stronie
Szkoda, że nie zaczęłam od pierwszych części „Grób mojej siostry” i „Jej ostatni oddech”, ale wrócę do nich niebawem.
A całość osadzona jest w targanych deszczem, wiatrem i chłodem miasteczkach w USA. Polubiłam panią detektyw...

Przemęczona do połowy i odłożona. Nie zainteresowała mnie wcale.
Chyba tylko mi się nie podobała...

Detektyw Crosswhite prowadzi śledztwo dotyczące zabójstwa mężczyzny. Podejrzane są dwie osoby, które przyznają się do popełnienia zbrodni: żona oraz syn ofiary. Tymczasem przyjaciółka Tracy zwraca się do niej z prośbą, by dokończyła stare śledztwo zmarłego ojca, szeryfa. 40 lat temu siedemnastoletnia Kimi Kanasket nie wróciła do domu. Jej ciało zostało znalezione w rzece....

Trzecia odsłona z serii książek z detektyw Tracy Crosswhite i moim zdaniem najlepsza

Powraca stara sprawa młodej Indianki,która rzekomo popeniła samobójstwo.Małe miasteczko,gdzie wszyscy się znają i wszyscy chcą by młodzi bohaterowie bylia nieskazitelni-bo wygrany mecz i przyszłość....

Przychodzę dziś do was z recenzją książki "Na polanie wisielców" Roberta Dugoni. Jest to trzecia część cyklu z detektywem Tracy Crosswhite, kobiety doświadczonej, odważnej, o bardzo ciekawej osobowości.

Rok 1976 młoda, zdolna dziewczyna zostaje odnaleziona martwa w rzece, jej śmierć traktowana jest jako samobójstwo dzięki czemu policja może zamknąć śledztwo.
Po...

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Przeczytane 2018
  • Thriller/sensacja/kryminał
  • Do kupienia

Robert Dugoni Na polanie wisielców
Robert Dugoni Na polanie wisielców