Brudna sprawa

Patronat LC
Robert Dugoni Wydawnictwo: Albatros Cykl: Tracy Crosswhite (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
Close to Home
kryminał śledztwo niebezpieczeństwo narkotyki żołenirz niesprawiedliwość

Oficjalne recenzje i

Śledztwo z przeszkodami

Link do recenzji

Niestety nie utrafił autor w mój gust. Nie podobało mi się. Zanudziłam się tą lekturą niemal na śmierć. Mało skomplikowana sprawa, która ciągnie się jak niebotycznie długi flak z olejem. Przez większość fabuły nic się nie dzieje. Można spokojnie przespać kilka rozdziałów bez najmniejszej szkody czytelniczej. W mojej ocenie zdecydowany niewypał.

Po nitce do kłębka, właściwie po kilku nitkach a nawet sznurach do kłębów. Świetnie poprowadzona akcja, splot kilku historii. Zaczynam mieć słabość do tego autora, stąd wysoka nota. Do ostatnich rozdziałów niby jasne, a jednak ciemne, apotem trach, rewolwer został wyciągnięty z kabury i strzał udany <jak ktoś przeczyta, to zrozumie - że nawet dwukrotnie ;) >.

Świetna, jak zresztą każda z serii.

Kolejny audiobook zaliczony. Książka dobra, chociaż już trochę przewidywalna.

Cóż napisać polecam i już :-)

Kolejny tom genialnej serii. Tracy i jej zespół prowadzą trudne do rozpracowania śledztwa, a tematyka, której dotyczą jest trudna ale bardzo prawdziwa.
Uwielbiam tę serię. Niebawem wyjdzie kolejny tom i już się nie mogę doczekać.

Bardzo podobało mi się, że dużo się działo i wszystko było z porządnym przytupem, ale czytając opis książki liczyłam na trochę większy udział osób czarnoskórych... Jeśli chodzi o zakończenie sprawy – super, miodzio, niesamowite, natomiast zakończenie książki było bardzo przewidywalne i "meh".

Na półkach: , , , , ,

Zachwycona jestem książką tego autora,wartka akcja,utrzymana w świetnym napięciu,komisarz Tracy barwna,ciekawa prowadzi śledztwo zabójstwa chłopca,który zginął w wypadku,A sprawca ucieka z miejsca wypadku.
Tracy wpada na trop kierowcy,a podejrzanym jest wojskowy z pobliskiej bazy marynarki wojennej.
Kiedy kluczowy dowód w tej całej sprawie znika,żołnierz zostaje...

Prezentuję Wam dzisiaj zaległą recenzję ubiegłorocznej lipcowej premiery. To „Brudna sprawa” Roberta Dugoni. Piąta część serii z Tracy Crosswhite. Sam Dugoni jest znanym amerykańskim pisarzem i – to chyba nie zaskoczenie – z wykształcenia jest prawnikiem..
ps. mam nieodparte wrażenie, by być prawnikiem trzeba być niezłym bajkopisarzem. To dobrze. Może nie mamy aż tylu...

Jest to totalnie nie mój klimat, wojsko , narkotyki, a jednak skonczylam ta książkę. Jest slabsza trochę niż poprzednie, ale autor nadal utrzymuje dobry poziom I lubię jego lekkie pióro. Akcja rozwija się trochę wolniej niż w poprzedniej części, ale jest równie dobrze dopracowana. Porusza kilka dość mocnych tematów, śmierć dziecka , narkotyki, korupcja . Ksiezke...

• 2020
  • Legimi