Brudna sprawa

Patronat LC
Robert Dugoni Wydawnictwo: Albatros Cykl: Tracy Crosswhite (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
Close to Home
Close to Home
Tracy Crosswhite (tom 5)
kryminał, sensacja, thriller
kryminał śledztwo niebezpieczeństwo narkotyki żołenirz niesprawiedliwość

"BRUDNA sprawa". Lubię książki Dugoniego za sprawną akcję, zwartą fabułę, intrygujące początki, szybko narastające napięcie oraz poruszanie problemów społecznych. Tutaj będzie to temat twardych narkotyków, a dokładnie heroiny oraz niemożności zajścia w ciążę. Detektyw Tracy Crosswhite boryka się z tym problemem i bezskutecznie stara się z mężem o dziecko. Początek...

tym razem historia Tracy mnie nie porwała. książka, jak zawsze, jest doskonale napisana, ale sama fabuła wydawała mi się dość sztywna i nudna. nie pomogły tu nawet wątki personalne, a wydarzenia związane z siostrzenicą Dela, Allie, nie poruszyły we mnie żadnej struny. trochę się rozczarowałam!

• 2020
  • Ebook
  • Legimi
  • Ebooki
  • Robert Dugoni
  • ⚓ Thriller, kryminał, sensacja

Dodaj cytat z książki Brudna sprawa