Żona mordercy

Rachel Caine Cykl: Stillhouse Lake (tom 1) kryminał, sensacja, thriller 400 str.
Stillhouse Lake

Filia
kryminał, sensacja, thriller

Porównaj ceny i

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Nie jestem człowiekiem, tylko celem*

20 Link do recenzji

Pani Caine - dlaczego?!

Długo musiałam czekać, aż zacznie się cokolwiek dziać, mało zwrotów akcji, niepospieszny rozwój wydarzeń, ciekawe spojrzenie na sytuację rodziny mordercy., aczkolwiek nie porwała mnie

Link do opinii: https://www.goodreads.com/review/show/2876077752

Ależ ta książka mnie wciągnęła. Chwilami jest brutalna ale dotyczy seryjnego mordercy. Ważniejsza jest tu jego rodzina. Trudno uwierzyć, że żona nie wiedziała co mąż robi za ścianą ale sama znam taką osobę, która tak jak bohaterka robi wszystko co powie jej małżonek. Autorka nie wyjaśniła a ja nie rozumiem dlaczego rodzina nie została objęta programem ochrony świadków....

Świetny thirler psychologiczny. Fabuła bardzo ciekawa i wciągająca.  Autorka tak operuje postaciami że sama się gubię w ocenie ich kto jest dobry, a kto nie. Kiedy myślę że wiem kto prześladuje Gwen i jej dzieci następuje zwrot akcji i już wtedy nic nie wiem 🙂 A koniec książki bardzo szokuje i wstrząsa.  Polecam bo fajnie trzyma w napięciu

Sięgnęłam po książkę i jakimś cudem udało mi się ją skończyć. Dlaczego cudem? Już wyjaśniam.

Gina Royal, odebrała swoje dzieci ze szkoły i cała trójka miała w planach spędzić razem miły, zwyczajny wieczór. Jednak zaraz po wjeździe w ulicę, przy której stał ich dom, samochód zostaje zatrzymany przez policję – w dom Royalów uderzył samochód, odsłaniając tajemnicę, jaką...

Przeczytałam wszystkie części - wartka akcja, ciekawa fabuła, szybko się czyta.
Najlepiej czytać po kolei, ponieważ w kolejnych częściach są odniesienia do poprzednich i łatwo się pogubić.

Szkoda, że nie ma zakończenia. Będzie ciąg dalszy? Czytałam pamiętnik. Nie tego oczekiwałam. Słaba narracja. Brak akcji, nuda.

Na początku bohaterka nieco irytująca a akcja nudnawa. Ale potem się rozkręca i w sumie wciągająca.

Dobry thriller psychologiczny na leniwy letni wieczór. I choć może nie jest to książka z najwyższej półki gatunku (zawiera trochę nieścisłości i niespójności), to historia oraz lekkość pisania sprawiają, że czytelnik z pełnym zainteresowaniem odkrywa kolejne elementy fabuły.
Główna bohaterka wzbudziła we mnie sprzeczne doznania. Z jednej strony jej obsesja na punkcie...

Dyskusje

1 155