Bad Romeo Outtakes

Leisa Rayven Wydawnictwo: Wattpad Cykl: Starcrossed (tom 1.1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Wattpad
Wattpad
Starcrossed (tom 1.1)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Na półkach: , , , ,

Na pewno książka ta spodoba się wszytskim fanom Ethana. Ja do końca nie wiem jaki mam do niego stosunek. Z jednej strony można się w nim zakochać, a z drugiej czasem naprawdę potrafi irytować.

Pozycja ta była fajnym dodatkiem. Mamy rozdziały z perspektywy głównego bohatera, więc dostajemy trochę inny widok na całą historię. Jednak mimo to twierdzę, że pozycja ta była po...

Nie mogłam się doczekać, żeby przeczytać tę książkę. Nie zawiodłam się. Ethan okazuje się być jeszcze bardziej złamany, a zarazem słodki niż myślałam do tej pory.

• New adult
  • Cykl: Starcrossed (d)