SOFA (17) - kwiecień 2017

fantastyka, fantasy, science fiction
2017-04-19
fantasy fantastyka Katarzyna Bonda wywiad SOFA dwumiesięcznik literacki proza recenzje opowiadania publicystyka wywiad

Okładka książki SOFA (18) - czerwiec Klaudia Biedrzycka, Katarzyna Bieńkowska, Krystian Janik, Tomasz Jedoń, Anna Karowicz, Izabela Kudasik, Piotr Kuśmierek, Aleksander Litto Strumieński, Barbara Marszałek, Iwona Niezgoda, Natalia Pawłowska, Katarzyna Tomczyk, Dariusz Zajączkowski
7,5
SOFA (18) - cz... Klaudia Biedrzycka,...
Okładka książki SOFA (14) Adam Buszek, Dobra Cobra, Anna Grzanek, Anna Karowicz, Jan Maszczyszyn, Tomasz Przyłucki, Anna Rozwadowska-Zając, Aneta Rzepka, Klaudia Skiedrzyńska, Marek Trusiewicz, Aldona Urbaniak, Dominika Patrycja Wilk, Dariusz Zajączkowski
6,0
SOFA (14) Adam Buszek, Dobra ...
Okładka książki SOFA (13) Marek Grzywacz, Anna Karowicz, Sebastian Marks, Barbara Marszałek, Jan Maszczyszyn, Agnieszka Olewicz, Tomasz Przyłucki, Weronika Stępkowska, Dariusz Zajączkowski
6,5
SOFA (13) Marek Grzywacz, Ann...
Okładka książki SOFA (12) - kwiecień 2016 Grzegorz Bryk, Adam Buszek, Marek Grzywacz, Kasia Jabłonowska, Anna Karowicz, Sylwia Kępa, Michał Majewski, Mikołaj Maria Manicki, Sebastian Marks, Barbara Marszałek, Jan Maszczyszyn, Agnieszka Olewicz, Dagmara Pieczyńska, Tomasz Przyłucki, Edyta Saracka, Weronika Stępkowska, Marianna Szygoń, Jan Sławiński, Dariusz Zajączkowski, Magda Zimna, Mirosław Śliwa
7,0
SOFA (12) - kw... Grzegorz Bryk, Adam...

Dział prozy tego numeru Sofy został zarezerwowany w całości dla tekstów wyróżnionych w konkursie na opowiadanie fantastyczne.
Uwagę zwraca zwłaszcza genialna ilustracja do zwycięskiego opowiadania "June", utrzymanego w klimacie s-f.
"Sześć emocji istnienia" również mocno trzyma się konwencji fantastyki naukowej. Choć jest najkrótsze z całego zestawienia, to autorka bardzo...

Na półkach: , , , ,

Moją opinię o książce Jarosława Prusińskiego pt "Szary Mag. Trylogia" oraz rozmowę przeprowadzoną z Katarzyną Bondą można znaleźć kolejno na stronach 50-51 i 58-63.

Darmowy link do pobrania na: https://www.beezar.pl/ksiazki/sofa-17-kwiecien-2017

• Ulubione 📚
  • Moje