SOFA (18) - czerwiec

SOFA
2017-06-18
2017-06-18
58 min.
proza publicystyka recenzje dwumiesięcznik literacki

Okładka książki SOFA (17) - kwiecień 2017 Klaudia Biedrzycka, Magdalena Bosiacka, Monika Hetz, Jesion Kowal, Barbara Marszałek, Paweł Naskręt, Ewelina Nawara, Iwona Niezgoda, Natalia Pawłowska, Elżbieta Petrykowska, Tomasz Przyłucki, Katarzyna Tomczyk, Dariusz Zajączkowski
Ocena 7,5
SOFA (17) - kw... Klaudia Biedrzycka,...
Okładka książki SOFA (14) Adam Buszek, Dobra Cobra, Anna Grzanek, Anna Karowicz, Jan Maszczyszyn, Tomasz Przyłucki, Anna Rozwadowska-Zając, Aneta Rzepka, Klaudia Skiedrzyńska, Marek Trusiewicz, Aldona Urbaniak, Dominika Patrycja Wilk, Dariusz Zajączkowski
Ocena 8,0
SOFA (14) Adam Buszek, Dobra ...
Okładka książki SOFA (13) Marek Grzywacz, Anna Karowicz, Sebastian Marks, Barbara Marszałek, Jan Maszczyszyn, Agnieszka Olewicz, Tomasz Przyłucki, Weronika Stępkowska, Dariusz Zajączkowski
Ocena 6,5
SOFA (13) Marek Grzywacz, Ann...
Okładka książki SOFA (12) - kwiecień 2016 Grzegorz Bryk, Adam Buszek, Marek Grzywacz, Kasia Jabłonowska, Anna Karowicz, Sylwia Kępa, Michał Majewski, Mikołaj Maria Manicki, Sebastian Marks, Barbara Marszałek, Jan Maszczyszyn, Agnieszka Olewicz, Dagmara Pieczyńska, Tomasz Przyłucki, Edyta Saracka, Jan Sławiński, Mirosław Śliwa, Weronika Stępkowska, Marianna Szygoń, Dariusz Zajączkowski, Magda Zimna
Ocena 7,0
SOFA (12) - kw... Grzegorz Bryk, Adam...