In the Absence of Light

Adrienne Wilder Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: In the Absence of Light (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
Autyzm LGBT Romance Sociology > Abuse Mystery > Crime M M Romance
In the Absence of Light (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
Autyzm LGBT Romance Sociology > Abuse Mystery > Crime M M Romance

Na półkach: , , , , , , , , ,

Jedna z najbardziej niesamowitch książek jakie kiedykolwiek czytałam. Bardzo mądra, często zabawna, szczególnie dialogi między bohaterami. Strasznie smutna przez chorobę z jaką zmaga się jeden z bohaterów, co mogłoby być o wiele łatwiejsze, gdyby ludzie nie okazywali się mendami.
Książka warta każdej sekundy z nią spędzonej i jedna z tych, które chciałabym by zamieniły się...

Morgan i Grant duet o niekończących się odkryciach wobec siebie, miłości zdolnej pokonać najmroźniejsze momenty a wątek kryminalny powoduje dreszczyk na skórze i pędzące emocje ...

Dyskusje

• LGBT