Piekło i złoto

El sueño de las Antillas
literatura piękna
Barbara Łukomska, Jerzy Wołk-Łaniewski
Barbara Łukomska Jerzy Wołk-Łaniewski literatura hiszpańska saga rodzinna

Bardzo długo szukałam tej książki, bo to, że chcę ją przeczytać wiedziałam gdy skończyłam pierwszą część historii Valentiny - było warto! Moim zdaniem znacznie lepsza od pierwszej części sagi, nadal osadzona w magicznych realiach kolonialnej Kuby, ale już w zupełnie innej perspektywie. Jest tu wszystko: miłość, nienawiść, marzenia, bankructwo. Polecam!

Drugą część historii pięknej Valentiny przeczytałam jednym tchem. Lubię historie kobiet, które przechodzą metamorfozy i pokazują jakie potrafimy być silne, odważne i nieugięte.

• Przeczytane w 2018
  • Poszukuję
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Biblioteka
  • Do zdobycia
  • Beletrystyka: Z historią w tle
  • Czekam cierpliwie:)

Dodaj cytat z książki Piekło i złoto