Poczekajka

Okładka książki Poczekajka
Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Słoneczna trylogia (tom 1) Seria: Książki pełne emocji literatura piękna
literatura piękna
Słoneczna trylogia (tom 1)
Książki pełne emocji
Wydawnictwo Literackie
2015-11-03
2015-11-03

więcej Więcej

Oh, nie nie nie nie! Ja dużo rzeczy rozumiem, naprawdę, pewnie są osoby, którym tego typu literatura się podoba (chyba kaleczę słowo literatura) ALE O MATKO I CÓRKO!!! Tragedia, błąd na błędzie, nielogiczność, puste, jednowymiarowe postacie. Zdarzało mi czytać lepsze fanfiki niż to to... Kto to wydał? Kto dopuścił? Czemu to jest bestsellerem???
(przeczytałam dla siebie, by...

czytadełko, nieco dziwne. tylko opisy pracy w zoo ciekawe.

Magiczna powieść - ukazuje nam, że nic nie dzieje się bez powodu,bez przyczyny. Jednakże musimy być pewni czego na prawdę chcemy w życiu. Księcia na białym koniu bawiącego się uczuciami czy prawdziwego rycerza, który się nami zaopiekuje i ochroni przed złem świata.

Książka napisana lekko, wartka akcja, widać, że autorka ma ogromny talent. Jako wielbicielka obyczajówek przeczytałam kilka jej powieści i przestałam kupować kolejne. Wszystko dlatego, że nie lubię magii ani zbyt dużej dozy dramatyzmu. Pisarka ma duże grono czytelników, także odejście jednej osoby z tej grupy jest calkowicie bez znaczenia. Piszę w zasadzie dlatego, aby...

Przez 50 stron nie wiedziałam, czy czytać dalej, czy przerwać czytanie.
Nie mam zwyczaju nie kończyć zaczętej już książki i dobrze zrobiłam kontynuując czytanie.
Akcja zaczęła się rozwijać.
To książka z pogranicza science-fiction albo baśni...
Nie przeszkadzało mi to jednak.
Polubiłam naiwną, pełną romantyzmu
a zarazem odważną lekarkę weterynarii,
Partycję i jej wytrwałej...

Bardzo dobra książka aż chce się przeczytać drugi tom. Polecam

Zabawna Pani doktor weterynarii.
Zaborcza, snobistyczna matka.
Koleżanka aktorka, współpracownik idiota.
Pojawia się też kilku innych bohaterów oczywiście.
Zabawne perypetie głównej bohaterki
Okraszone opisami (często przesadzonymi) walki z wielką księga Skarg i zażaleń w Zamoyskim zoo.
Niestety i Pani doktor przekona się, że życie jest okrutne A ludzie podstępni.

Ni to bajka, ni science-fiction. Akcja toczy się wartko, kilkakrotnie całkowicie ulega zmianie. Książka wciąga, pozostawiła mnie z mętlikiem w głowie., i .. sięgnęłam po następny tom.

Zastanawiałam się czy to bajka, czy science fiction!?, ale bardzo ciepła i poszukałam w bibliotece c.d. czyli "Zachcianek". W sumie - fajna.

To debiutancka książka Katarzyny Michalak. Sięgnęłam po nią zachęcona recenzjami i lekturą "Nie oddam dzieci". Niestety jest to chyba najsłabsza w mojej opinii książka tej autorki i raczej nie sięgnę po kontynuację trylogii.

3 409
    1 147