Uroczysko

Uroczysko (tom 1)
literatura piękna
2015-07-13
literatura polska

Książka lekka, łatwa i przyjemna, w sam raz na relaks w spokojne wieczory. Można się uśmiechnąć (krowa, bigos, amory). Są i wątki trudniejsze, jednakże mijają bardzo szybko..
Historia i styl bardzo podobny do Pani Agnieszki Krawczyk i cyklu "Magiczne miejsce". Warto czasem zanurzyć się w spokojnej, sielankowej lekturze.

Książka do odpoczynku, uspokajająca, ale i zabawna. Polecam tym, którzy potrzebują wytchnienia od codziennych nerwów. Mi pomogła.

Miła ,lekka i przyjemna. Świetna książka na poprawę humoru. Polecam

Przyjemna książka. Tak jak ktoś już to napisał w opinii - połączenie "Domu nad rozlewiskiem" i "Nigdy w życiu".

Lekka i przyjemna. Bardzo fajna lekka historia , dobrze się czyta , wywołuje uśmiech na twarzy.

Fajna książka, chociaż nie taka do końca lekka ;) Ale podobała mi się ;)

1954

Tego typu historii napisano już wiele, więc książka raczej nikogo nie zaskoczy. Czyta się ją jednak bardzo przyjemnie. Podoba mi się styl i język autorki. Książka wręcz skrzy się inteligentnym humorem, więc świetnie się przy niej bawiłam. W swoim gatunku jest naprawdę bardzo dobrą pozycją. Polecam jako lekturę relaksującą i antystresową.

"Uroczysko" to takie połączenie "Domu nad rozlewiskiem" Kalicińskiej z "Nigdy w życiu" Grocholi...
Zabawna, lekka w sam raz na jesienny wieczór.
Ale nie sądzę aby zapadła na długo w pamięci

Życiowa opowieść z nutą humoru i wieloma radami jak iść przez z codzienność i walczyć o siebie.

"Uroczysko" to w zasadzie preludium do cyklu " Malownicze". Czyta się wspaniale. Książka poruszająca ważne tematy ale napisana z humorem. Chwilami serdecznie się uśmiałam, szczególnie gdy czytałam wątki dotyczące krowy i bigosu. Dialogi i myśli głównej bohaterki Majki niezwykle ujmujące i rozweselające. Mimo poruszonych w książce problemów książka jest ciepła i serdeczna....

Dyskusje

1 767