Houston, mamy problem

powieść polska

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Z żywota Jeremiasza

34 Link do recenzji

Czytając, czułam się, jakbym oglądała serial. A ile się uśmiałam! W dodatku aż szkoda było ją kończyć, po tak długiej (ponad 500 stronicowej) lekturze.

Już od pierwszych stron język książki raził w oczy. Odczuwałam, że autorka na siłę chce nadać książce "męski charakter", niestety to się nie udało, bo było to trochę przerysowane. Sama książka również nie wciągnęła mnie bez reszty, wymęczyłam ją do końca, ale nie było to łatwe.

Audiobook warto, Mecwaldowski super!

Zdecydowanie książka nie przypadła mi do gustu. Sam główny bohater bardzo mnie irytował. Książka opiera się na srereotypach i nie przedstawia dobrze rzeczywistości. Tak jakby autorka na siłe chciała powiedzieć: tak właśnie myślą mężczyźni! Nie ma również w niej zaskoczeń, większość wydarzeń można przewidzieć. Nie polecam.

Zabawna, momentami nawet wzruszająca. Lekka lektura dla umilenia czasu, niestety jednak bardzo przywidywalna, już w połowie książki można przewidzieć zakończenie książki.

Lekkie czytadło do poduszki. Napisana z poczuciem humoru książka dla chcących się odprężyć.

Bardzo fajna książka. Lekka i przystępna. Aczkolwiek jedyny minus to świat przedstawiony oczami faceta. Nie za bardzo to wyszlo bo czuć, że to jednak pisała kobieta. Ale jako samo czytadło na dzień dobry jak najbardziej jestem na tak.

Uwielbiam Katarzynę Grocholę od lat. Ale ta książką zaskoczyła mnie bardzo negatywnie. Styl znany jak na p. Kasię, elementów humorystycznych nie brakowało, ale całość infantylna. Dobrnęłam do końca, bo książka lekka, odmóżdżająca, bo jednak byłam ciekawa zakończenia, ale książka idzie od razu do oddania.

Zajrzałam do tej pozycji z ciekawości. Dobre opinie, nie najgorsza ocena...
I spędziłam z tą książką 130 stron. Raz mnie nawet rozbawiła. Gdzieś na początku. Ale nic poza tym. Później już tylko złość i frustracja. Miałam odczucie ze autorka na sile próbuje być śmieszna, a bohater powieści jest po prostu żałosny.
Nie czytało mi się tego ani lekko ani przyjemnie. I żałuję,...

Dyskusje

3 631