Houston, mamy problem

powieść polska

Oficjalne recenzje i

Z żywota Jeremiasza

Link do recenzji

Zapowiada się średnio, początek ciężki i nudny , wręcz ciężko przebrnąć i chciałoby się momentami książkę pozostawić ale po około połowie akcja się rozkręca i książka staje się wciągająca i zabawna. Pisanie książki oczami mężczyzny przez kobietę na pewno nie jest łatwe, dlatego pewne sytuacje nie miały by miejsca w przypadku bohaterki będącej kobietą. Opowieść sama w...

Na półkach: , , , , , ,

Grochola to czy Marek Koterski? :-)

Czasem śmiałam się w głos, a czasem nudziłam się strasznie. Ciężko się wypowiedzieć :)

Niesamowita komedia, wiele razy wybuchałam niepohamowanym śmiechem podczas czytania. A powinien być płacz! Bo po części książka opisuje współczesnych mężczyzn ;)
Styl, genialny, ale to Grochola, wiadomo, klasa sama w sobie!

Nie jest to Grochola w szczytowej formie, ale da się przeczytać.

Książka nie przypadła mi do gustu. Główny bohater bardzo mnie irytował. Nie polecam

Jest to moja pierwsza czytana książka od Pani Katarzyny Grocholi, czytałem ją z polecenia i nawet nie wiem co powiedzieć o tej książce,
Jedyne zdanie jaki mi się nasuwa to, choć nie wiadomo jak w życiu się potoczy to zawsze można próbować to poprawić i żyć dalej

Świetna książka na letnie odprężenie :)
Choć na początku główny bohater i jego dziecinne podejście do życia mnie naprawdę wkurzały, to w końcu stwierdziłam, że są trochę zabawne. Choć widać niestety, że autorem książki jest kobieta, ktróra próbuje udawać meżczyznę, to warto książkę przeczytać i się przy niej zrelaksować.

Lekka lektura na poprawienie humoru☺
Humor, śmieszne sytuację, sporo dialogów. Umawiam się, a zakończenie typowo kobiece...

Pani Grochola łamie moje serce... :(

3 726