Skrzyżowanie świata. Opisanie pięciu ulic dla Georges'a Pereca

Okładka książki Skrzyżowanie świata. Opisanie pięciu ulic dla Georges'a Pereca
Emilia Walczak Wydawnictwo: Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy Cykl: CZYTANKI MIEJSKIE (tom 3) literatura piękna
literatura piękna
CZYTANKI MIEJSKIE (tom 3)
Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
2014-01-01
2014-01-01
9788364942020

Okładka książki Fabularie nr 1 (28) 2022 Ulla-Lena Lundberg, Redakcja magazynu Fabularie, Maciej Tuora, Emilia Walczak, Miłosz Waligórski
Ocena 0,0
Fabularie nr 1... Ulla-Lena Lundberg,...
Okładka książki Fabularie nr 1 (25) 2021 Anna Augustyniak, Kalina Jaglarz, Krzysztof Kopka, Grzegorz Malecha, Miłka O. Malzahn, Klaudia Pieszczoch, Agata Puwalska, Redakcja magazynu Fabularie, Martyna Tomczyk, Emilia Walczak, Miłosz Waligórski, Aleksandra Woźniak
Ocena 7,7
Fabularie nr 1... Anna Augustyniak, K...